Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadnád a párod hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnád a párod hülye fétiseit?

Figyelt kérdés
(Csizma,műköröm)
2015. nov. 17. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Őőő...kifejtve egy kicsit?

Ha nő az illető és szereti a műkörmöt és csizmát magán, akkor az nem fétis.


Ha férfi, akkor mit akar ezekkel?

2015. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 mikeXxX ***** válasza:
Ha jól sejtem inkább a kérdező nő és ezt kérdezi nőktől csak ez lemaradt .
2015. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha a férfinak tetszik hogy szép csizma,szép Körmei legyenek a nőnek!
2015. nov. 17. 21:10
 4/13 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok!
2015. nov. 17. 21:11
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez nem fétis, hanem ízlés.
2015. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Légyszíves Ti is írjátok ki melyik nemhez tartoztok!Köszi
2015. nov. 17. 21:18
 7/13 anonim ***** válasza:

Műköröm meg csizma nem hiszem, hogy fétis lenne. Max ad magára.


Persze ha a fizetését csizmára költené, vagy el is adósodna miatta, azt nem nézném el neki!

2015. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Félreértitek,rosszul fogalmaztam meg a kérdést!

Férfi vagyok,nekem tetszenek a csizmák,szép körmök és ezt 1nő hülye fétisnek gondolja?

2015. nov. 17. 21:37
 9/13 anonim ***** válasza:
Uram bocsássa meg, de nem az a tapasztalatom, hogy ugyanaz a férfiak és a nők ízlése sokszor, főleg öltözködésben (pl a combcsizma elég krvás). Amúgy a csizmával úgy vagyok, hogyha nem olyan ronda, akkor felőlem, a köröm viszont felejtős, mert nagyon nem vagyok az a műkörmös típus.
2015. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan fétisei lennének, akkor, ha nem sunyi, akkor az első randikon kiderülne - és akkor eldöntöm, hogy kell-e, vagy nem. Ha később kezdene el b.ogatni ezek miatt, akkor eldönteném, hogy tudok-e ezekkel élni. Én pl. műkörmöt nem rakatnék fel - addig volt, amíg körömrágás után vissza nem nőttek a körmeim, soha többet, nem volt jó érzés, és még a visszafogottat is iszonyú gagyinak látom. A csizma... most ez is olyan, hogy ha igényes, szép, és hordható (nem 10 centis tűsarkú meg nem azt várja el, hogy irodába dolgozni útszéli nőcikénél közönségesebb darabban menjek el), és nem kellene otthon abban parádéznom 24/7, akkor elmenne.
2015. nov. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!