Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadnád, hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnád, hogy a párod nagyon jóban van az exével?

Figyelt kérdés

Pár napja voltam nála, amikoris átjött az exe. Az egész családja úgy kezelte, mintha családtag lenne.

Aztán az anyja mondta, hogy ő amúgy x exe, nem tudom, mondta-e. Meg hogy mennyire jól el szoktak beszélgetni, stb.


Ez nekem nagyon furcsa, hogy akivel járt, csókolta, szexeltek, az ennyit van ott náluk, és ennyire jóban vannak. (én is jóban vagyok pár exemmel, de nem találkoznék velük, mert rossz vége lenne..)


2013. dec. 29. 16:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És persze nem a páromtól tudtam meg, hogy ők ennyire jóban vannak...
2013. dec. 29. 16:25
 2/13 anonim ***** válasza:
engem is zavarna szerintem beszélj vele erről
2013. dec. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Úgyis találkozna továbbra is a lánnyal, mivel átjár hozzájuk, szerintem ha összeülnek haverokkal, akkor is ott van, mert közös a baráti körük..
2013. dec. 29. 16:26
 4/13 Költőnő? ***** válasza:
ha már tényleg nincs köztük semmi, nem zavarna
2013. dec. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Eléggé zavarna.
2013. dec. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

amennyiben közös megegyezés után szakítottak, akkor ebben nincsen semmi.


bár elfogadnám-e... muszáj lenne, de nem tudok vele mit csinálni. mindenképp hangoztatnám, hogy nekem ez nem tetszik.

2013. dec. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Aznap kettesben szóba hoztam, hogy hát nem valami szép lány, és feltűnően "undorodva" beszélt róla, ami szintén fura volt... Túlságosan is "hagyjuk már"..
2013. dec. 29. 16:29
 8/13 Költőnő? ***** válasza:

exanyósommal mai napig jóban vagyunk...

más kérdés, ha én nem ismerem az új lányt, nem vagyunk jóban nem megyek akkor oda, mikor ő is ott van

2013. dec. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudták, hogy jön, ennyire családi a viszony
2013. dec. 29. 16:31
 10/13 Költőnő? ***** válasza:

hát nem tudom...

oké h családi meg minden, de én sehová nem állítok oda úgy, h nem szólok előtte...

ok, ez mondjuk én vagyok.

figyelj, ezt neked kell érezned, h úgy kötődik-e még hozzá, de az önmagában még h jóban vannak semmire nem utal.

én,utolsó exem mind a mai napig szeretem és nem keresem a társaságát. Épp ezért.

2013. dec. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!