Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet az, aki ennyire gyáva mint én? Tudom, hogy tetszem neki.

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik már elég régóta. Én is tetszem neki. Egyfolytában engem néz...stb, de nem jön oda. Csak msn-en beszéltem vele, élőben csak köszönni szoktunk egymásnak. Még nem volt barátnője/16 éves/ és nekem sem volt még egy barátom sem. (nyilván ez is közrejátszik az egészben). Nem tudom hogyan szólítsam meg... nem merem.

És ő sem tesz semmit. De tuti, hogy tetszem neki. Azért azt nem nehéz észrevenni.

Légyszi segítsetek! Írjatok minnél több tanácsot!

Előre is nagyon köszönöm :)


2010. márc. 20. 17:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Általában a fiúknak kellene kezdeményezni. Persze megteheted te is, ha ő túl nyuszi hozzá.

Simán odamehetsz hozzá beszélgetni, ha egyedül van....nem fog megenni. :)

2010. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Amikor látod csak úgy spontán szólítsd meg, ha buszon látod akkor kérdezd meg hogy hány órája volt vagy milyen napja volt. Ha suliba akkor kérdezd meg hogy mikor megy haza és hogy megvár e vagy megvárod te.

Ha te nem lépsz és ő se akkor nem lesz köztetek soha semmi.

2010. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Tök jó lehet :)) Nekem nagyon tetszenek az ilyen "gyáva" fiúk :) Ha legközelebb beszéltek msn-en akkor kérdezd meg hogy mit akar tőled. Úgyse azt fogja mondani, hogy barátkozni akar... XD Ha azt mondaná hogy semmit, akkor tuti, hogy hazudik, kérdezz rá hogy akkor mért néz téged meg mért írogat msn-en :D Tök egyszerű a dolog! Hívd el randira és kész! Ne legyél beszari! Jó csaj vagy, gondolom ezt te is tudod magadról, tetszel neki ez egyértelmű. Kérdezd meg ráér-e egy egyik délután elmenne -e veled mondjuk vásárolni vagy akárhová. Én 1x úgy szeretem meg az egyik "haveromat" hogy suli után elhívtam hogy jöjjön velem farmert venni. Bementem a próba fülkébe felvettem a farmert, kihúztam a függönyt és megkérdeztem jól hogy áll? Na csak ez kellett neki, úgy nézett hogy azt hittem beugrik ő is a fülkébe :D Pedig ez is egy visszafogott pasi volt. Utána már ment minden magától. Azóta is azt emlegeti, hogy milyen jó seggem volt abban a gatyában :D

Remélem összejöttök:) Szerezd meg magadnak mielőtt még valaki más lecsap rá előtted. Sok sikert!

2010. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

de nekem akkor se menne. olyan "nagy" hozzám képest. msn-en tök jól el tudunk beszélgetni, de élőben mind2en gyáva kukacok vagyunk

(egyébként sajan nem együtt megyünk haza. nagyon másmerre lakunk./ az órarendje meg már megvan :P)

2010. márc. 20. 17:24
 5/16 A kérdező kommentje:
köszi a bíztatás. jó fej vagy :D
2010. márc. 20. 17:26
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha mindketten beszarik vagytok úgy nehéz lesz. Mindketten arra vártok, hogy a másik lépjen. :)

Így fogtok megöregedni... :P Légy te az okosabb és lépj valamit, ha tényleg tetszik.

Nem is értem mi a gond. Mert, ha nem tudnád, hogy tetszel neki, akkor megérteném, de azt írtad, hogy bejössz neki. Ezzel el van végezve a meló 80%-a. :D

2010. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
jó, de mindenkiben van egy kis kétely. amikor minden nap más csajokkal látom... nekem is elmegy a bátorságom, ha van olyanom xP /és valljuk be, ilyenkor ki nem lesz féltékeny? xD/
2010. márc. 20. 17:32
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is beszélgetek olyan lányokkal, akiktől abszolút semmit nem akarok. Ha csókolózni látod, akkor légy féltékeny. :D
2010. márc. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

nem látom csókolózni senkivel xD

hál' isten

2010. márc. 20. 17:38
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor ne várd meg míg láthatod mással csókolózni. :D
2010. márc. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!