Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha tudom hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tudom hogy a barátom hülyének néz?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy senkivel nem beszél mostanában msnen rajtam kívül,meg pár haverján kívül.És akkor jaj ezzel az osztálytársammal beszélt közben meg minden,amiket utólag mond.Meg kérdezem hogy kivel beszél,amikor velem beszél,jaj senkivel,közben meg nyilvánvaló hogy beszélt az egyik csajjal közben...10000%... Nem baj hogy beszélnek,csak ne hazudna meg ne nézne ennyire hülyének hogy nem tudom nyilvánvalóan kikövetkeztetni...
2008. szept. 13. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Ne spilázd túl a dolgokat. Minek hisztizel virtuális dolgokon? Ezzel semmire sem mész.
2008. szept. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom h beszélt velem egyidőben a csajjal...és azt mondta h senkivel nem beszél...miért kell kamuzni?
2008. szept. 13. 12:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.. ezt vele kéne megbeszélned...
2008. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igazad van nem kéne neked hazudnia.de ez lehet hogy éppen kegyes hazugság hogy ne bántson meg ne legyél féltékeny azért mert beszélt valakivel.
2008. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen,tényleg nagyon féltékeny típus vagyok,de nem kéne kamuzni...olyan simán kikövetkeztethető volt pl h tegnap kivel beszélt velem párhuzamosan..
2008. szept. 13. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:
jaja... a tanárnőjével ;)
2008. szept. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!