Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki?

Figyelt kérdés

A páromat, ő állítása szerint, az zavarja a legjobban, hogy nem dolgozok egy ideje. (3,5 hónap). Ettől független van pénzem, mivel takarékos vagyok, pont az ilyen esetekre.

Nem élünk együtt, heti 1-2 alkalommal találkozunk csak.

Távkapcsolatnak mondanám inkább. DE mikor találkozunk, valahogy mindig szóba kerül ez. Azt mondja, hogy túl sok időm van szabadon és ez okoz köztünk gondot.

Ezt azért nem értem, mert nem hívogatom naponta 5x, de még 1x se mindig. Anyagi szempontból nem függünk egymástól. Akkor MI AZ OKA, hogy ez őt annyira zavarja, hogy szóvá teszi? Az igaz, tettem említést, hogy jó volna többet találkozni, esetleg összeköltözni. Általában ilyenkor ezt a kártyát veszi elő.

Hozzá teszem ő nem akart összeköltözni eddig sem. Segítek neki bármiben, (ha kéri, bár nem szokta).

Szóval ez csak egy kifogás és ő valójában már egyáltalán semmit sem akarna? Mitől lenne neki jobb, ha dolgoznék? Ugyan úgy gondolnék rá, s ugyan úgy heti 1-2 alkalom lenne. És már engem zavar így az egész.

Szóval nem értem. Valaki tapasztalat hasonlóban? Vagy tanács, mit kérdezzek tőle?


2015. nov. 22. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha nem dolgozol nincs is bevételed valószínűleg. Lustának néz az meg a másik. Ha nem tanulsz és van időd, akkor tessék dolgozni!
2015. nov. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak idő kérdése és vége ennek a kapcsolatnak
2015. nov. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2015. nov. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Lusta nem vagyok, ezt ő is tudja. Valamivel több, mint 2 éve vagyunk "együtt", ez alatt végig dolgoztam, csak most nem.

Lehetséges, hogy ez már csak a kákán is a csomó keresése és tényleg nincs jövője ennek.

2015. nov. 22. 10:44
 5/8 A kérdező kommentje:
Én 25 vagyok, ő 29. Én pesti vagyok, ő szolnoki.
2015. nov. 22. 10:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Kérdezd meg. Ülj le vele és beszélgessetek. Bármi lehet a dolog mögött, és hidd el az nem fog segíteni, ha itt tépelődsz a válaszainkat olvasva.

Mellesleg én igencsak elgondolkoznék ezen a kapcsolaton. Mindketten felnőtt emberek vagytok , több mint 2 éve együtt és nem akar összeköltözni veled. Mi van????

2015. nov. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az exemre ismertem... ő szimpla irigységből kötözködött, szeretett volna ő is úgy élni, ahogy én, de nem tehette meg. Én otthonról dolgoztam, magam osztottam be az időm, és a fejemhez vágta, hogy nem csinálok semmit... holott többet kerestem távmunkával, a magam uraként, mint ő napi 10 órányi munkával, a főnökök rigolyáinak megfelelve. Irigykedett, ezért vagdosott mindenfélét a fejemhez. Már nem vagyunk együtt.
2015. nov. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez már a kákán a csomó. Le kell ezt zárni magadban, és megmutatod a kijáratot. Ha nem ő tart el, akkor nem értem, mi a baja, lehet, tényleg irigy. Szerintem neked sem kell egy ilyen pár. Ha összeköltöznétek és akkor sem dolgoznál pár hónapig, akkor még ki is rakna? Azért egy kapcsolat nem így üzemel. Egy normális kapcsolat.
2015. nov. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!