Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, hogy emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy emiatt nem szól hozzám?

Figyelt kérdés

A barátommal közösen szobát bérlünk. Vannak tehát más lakótársaink is, akik, hát, nem valami rendszeretők. A mosogatnivaló az napokig gyűlik, sokszor a szekrénybe rakott edény is zsíros, a konyhapult ragacsos, stb. Igazából ez minket nem sok dologban akadályoz, én vizet szoktam melegíteni a konyhában, meg mikrózok virslit néha, és ennyi. Az edényeimet azonnal elmosom evés után.

Most a tulaj kifogásolta a konyha tisztaságát, én meg mondtam, hogy azt a koszt ugyan nem fogom vakargatni, azt takarítsa az aki összekente.

A barátom azóta kb nem hajlandó hozzám szólni, mert hogy szégyell, hogy ennyi csapatszellem se szorult belém, meg nem vagyok értelmes, stb.

Igaza van?


2015. nov. 22. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
nincs igaza
2015. nov. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, hogy ha ennyi csapatszellem szorult belé, akkor miért nem takarítja fel?

Szerintem jogos a hozzáállásod, miért kéne neked takarítani más mocskát?

2015. nov. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mondd! Laktam én is együtt még egyetemi éveim alatt albikban pár trehány emberrel, akikről először azt hittem, rendszeretők...Gusztustalan dolgokat csináltak. Én sem takarítanám el a helyedben, a barátod tirpák, ha téged cseszeget emiatt.
2015. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem azt h egy "csapatszellemű" embernek csicskának kéne lennie és más után kellene ganajozni..a barátod meg ha emiatt hisztizik megnyálazhatja...viszont a bérlőtársakkal el kéne beszélgetned.
2015. nov. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az nem csapatszellem hiánya, hogy nem hagyod kihasználni magad, és nem vakarod ki a konyhát azok helyett a koszból, akik ilyen állapotokat hagytak maguk után.


"meg nem vagyok értelmes, stb."


Az nem értelmes, aki nem látja be, hogy egy ilyen lakóközösségben mindenkitől elvárható, hogy maga után hagyjon rendet és tisztaságot, ne pedig mástól várja el, hogy helyette dolgozzon.

2015. nov. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fish1 ***** válasza:

Nem, mert nincs igaza.

És emellett gyerekes, amit csinál.

2015. nov. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!