Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak többségét miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak többségét miért zavarja ha pl. a barátnőjük többet keress náluk?

Figyelt kérdés

2015. nov. 24. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Mert a nők többsége még mindig elvárja, hogy többet költs rájuk mint fordítva és, ha alapból többet keres akkor ez feszültséget okoz.
2015. nov. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Amiért sokak szerint a nőnek a konyhában a helye. Azaz mélyen beleivódott sok ember fejébe a sok éven át működő, klasszikus családmodell: a nő az otthonért felel, a gyermekeket gondozza, a férfi pedig az anyagi biztonságról gondoskodik. Ezért van, hogy sok nő társadalmi nyomásra szül, sok férfi pedig kiakad a nőtől, aki többet keres.
2015. nov. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze ,de én dolgozni szeretek,és a mai világban úgy gondolom nem engedheti meg magának a nő hogy otthon üldögéljen
2015. nov. 24. 23:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled. És lesz olyan férfi is, akit szintén, és akit nem fog zavarni. Találd meg ;)
2015. nov. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sunshinedoll ***** válasza:
48%
Mert bántja a férfiasságukat. Ilyenkor szakító levelet kell írni nekik egy 20ezresre :DDD
2015. nov. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez intelligencia kérdése,engem nem zavarna. Mondjuk ilyen még nem volt,mert 2 munkahelyről jól keresek.

De abból lehet gond nemtől függetlenül,hogy egyik Kubába menne 2 hétre nyaralni,másik maximum Siófok egy hetet tud megengedni magának.

2015. nov. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5: Te még a halottba is belerúgnál, mit számít neked, nő vagy, megteheted.
2015. nov. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tetro ***** válasza:
én baromira bírnám ha a csajom többet keresne. vennék a saját keresetemből negyed évente egy új motort :D
2015. nov. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kereset nem zavarna, de hogy két ss-sel írja, az nagyon!
2015. nov. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én már annak is örülnék, ha egyáltalán bármennyit keresne.
2015. nov. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!