Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nagyon zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nagyon zavarna, ha a párotok magára akarná tetováltatni a nevetek?

Figyelt kérdés
És elhagynátok őt azért, mert az akaratotok ellenére mégis megteszi?
2015. nov. 25. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb hülyeség, ki tudja, meddig tart a kapcsolat, utána meg bánhatja.
2015. nov. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Persze, elhagynám, sőt akkor is elhagyom, ha nem kiflit, hanem zsömlét hoz a közértből vagy.
2015. nov. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Butaságnak gondolnám, de az ő dolga, el tuti nem hagynám emiatt :O
2015. nov. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Kkicsii ***** válasza:
Nekem sok tetoválásom van, de soha eszembe sem jutott magamra tetováltatni egy pasi nevét sem. Szerintem felelőtlenség fiatalon magunkra tetováltatni a másik nevét.
2015. nov. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A tetoválással nincs bajom, de ez butaság, ennél jobb ötletet adnék neki. :-)
2015. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 opened paradise ***** válasza:

A tinta minden szerelemnél tovább tart. Ritka a nevem,nagyon kitolna magával :D

De el nem hagynám.

2015. nov. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Haragudnék mert õ hevesen tiltakozott az ellen, hogy tetkóm Legyen. Nem hagynám el miatta de nem kis meló volna, hogy kiengeszteljen, rendesen megizzasztanám :D
2015. nov. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm a szeméremdombjára varratta szép nagy betűkkel a "férjecském" feliratot...épp válnak.
2015. nov. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyot csalodnek benne, ha megtenne, mert intelligens embernek ismertem meg.


Mondom ezt ugy, hogy vannak tetovalasaim (baratomnak is), de valaki nevet felvarratni egyszeruen ostobasag.

2015. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha elvileg nekem akar tetszeni, es nekem tetko nelkul tetszik, raadasaul meg is kerdezi majd pont az ellenkezojet teszi annak amit valaszolok, akkor megis mit var a kedves kisasszony? Ez nem olyan mint egy hajfestes vagy hajvagas....
2015. nov. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!