Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet egy olyan kapcsolat ahol a nő 5 évvel idősebb mint a férfi? 26/N 21/F

Figyelt kérdés
Ez azért elég fura helyzet nem? Meg ilyet nem is nagyon lehet látni ahol a nő idősebb. Biztos sokan megszólnának, hogy milyen dolog ez... Elég előítéletesek az emberek. :/
2015. okt. 22. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az érintettek nyitottak erre, és jól érzik magukat együtt, akkor igen. Ne mások befolyásoljanak a döntésedben.
2015. okt. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

De igenis sok ilyen peldat latni :)

Bar nem ilyen fiatal korban. Mert itt meg a srac bulizni a no meg mar talan nem. Inkabb h ferfi 26 a no pedig 31 :)

2015. okt. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerinted volna valaki ezen a bolygón kapcsolatban ha mások véleményén múlna? Működhet, természetesen. Vannak ettől jóval mededekebb példák, és ott is működik.
2015. okt. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Működhet. Láttam én már sokkal nagyobb korkülönbséggel is működő kapcsolatokat.
2015. okt. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ha nagyon hasonlóak csaak akkor működhet a kapcsolat..

én biztos nem járnánk fiatalabb sráccal mert nagyon éretlenek...

a pasik később érnek,ha egyáltalán érnek.mert sokan nem nőnnek fel sose!

2015. okt. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy működhet tudok is hasonló példát! Egy a fontos nem a más véleménye számít! (alapesetben)

(Én is mi is itt rontottuk el)

2015. okt. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20 evesen 2 evig jartam egy 25 eves novel. :)
2015. okt. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 4 évvel vagyok idősebb a páromnál. Engem (a nőt) zavar picit, őt nem, családját sem (ott is anyuka idősebb, bár csak 2 évvel). 6 éve vagyunk együtt.
2015. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Megszólnának....pff


És akkor mi van? Ki nem szarja le mások véleményét? Most őszintén, téged miért érdekel?

Természetesen működhet a kapcsolat, ha a hozzáállásuk megvan, passzolnak egymáshoz, és a férfi érettebb típus.


Nálunk 3,5 év a korkülönbség az én javamra. A férjem most 26 éves, én 29 vagyok. (24 voltam amikor összejöttünk, ő már majdnem 21.) Elárulom, senkit nem érdekelt a környezetünkben. A baráti körben van más pár is ahol a nő az idősebb, az én ismerőseim közt is van jó néhány ilyen. Nem olyan ritka ez, mint gondolod.

2015. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne fura helyzet? Nálunk is majdnem ennyi a korkülönbség. Nem szólt meg senki.
2015. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!