Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet túl bizalmatlan vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet túl bizalmatlan vagyok?

Figyelt kérdés
Barátommal lassan egy éve együtt vagyunk. Idősebb nálam 22 éves jómagam 19 leszek. Nekem ő az első, úgyhogy nincs nagy tapasztalatom fiúk terén. Heti két alkalommal találkozunk, mert koleszos. De napi szinten tudjuk kivel mit történik. Multkor előttem nézte meg, hogy kapott-e üzenteket fb-én. Nem kapott. De ahogy ránéztem a képernyőre csupa fura dolgot láttam. Szinte csak lány ismerősei vannak. Szokta mondani, hogy vannak nagyon közeli lánybarátai, de úgy nem érdekelt. Most viszont fura volt látni. Aztán otthon rákeresetem a neten. Még a pucér képek a barátnőkről is tetszenek neki. Pár éve velem is szokott chatelni úgy, hogy volt neki barátnője. De én amikor ezt megtudtam, hogy van kapcsolata visszafogtam magam és nagyon nem akartam, hogy beszélgessünk. Olyan visszataszítónak találom, hogy kibeszéled a dolgaitokat egy olyan emberrel aki nem annyira közeli. Akkor azt mondta, hogy miért ne? Attól még, hogy van barátnője, még chatelgethet más lányokkal. Ez normális ?

2015. nov. 11. 08:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha már veled is ilyen barátságban volt, akkor miért lepődsz meg most rajta, hogy csupa nőismerőse van? Nem árult zsákbamacskát eddig sem.

Az persze más kérdés, hogy mit ért "chatelgetés" alatt, ha baráti beszélgetésről van szó, és nem flörtről, nincs vele gond.

Tudtad, mibe vágtál bele igazából - ha bizalmatlan vagy, akkor az a kapcsolat halála. Vagy bízz meg benne (amíg nem ad okot az ellenkezőjére), vagy ne erőltesd a dolgot.


Egyébként ha tényleg barátokról van szó, akkor teljesen normális. Az én páromnak is vannak női barátai. Amíg nem próbálnak meg rámászni, nem kaparom ki a szemüket =), egyébként meg miért ne állhatnának szóba vele? Nem a tulajdonom, hanem a párom. Nekem is vannak férfi barátaim. És a párom hasonló jóérzéssel viseltet irántuk :D

2015. nov. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A pasid a leiras alapjan nem melto a bizalomra. Nem adja meg a no fele a tiszteletet. En nem is kezdtem volna a helyedbe komoly kapcsolatba ilyen pasassal.

En meg ma kirugnam es keresnek egy masikat, aki tisztel.

A nobaratok es flortoles nem ugyanaz. Nobarattal ugyanugy beszel, mint a fiu barataival. Ne engedj ebbol.

N

2015. nov. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!