Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom aggódni, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni, ha a barátomat pénz hajhász lányok környékezik meg?

Figyelt kérdés

Amikor megismertem, még egyetemre járt, szóval mi egyáltalán nem a pénz miatt jöttünk össze, mielőtt le lennék szólva. Nagyon szeretem, mert kedves és figyelmes velem, és egyáltalán nem egy nagydumás szoknyapecér. Én átlagos lány vagyok, adok magamra, de átlagos az arcom, nem túl különleges.


A barátom nagyon-nagyon sikeres lett a munkájában, rengeteg helyen lett ismert szakmailag, sok helyre jár előadásokat tartani, és viszonylag fiatalon lett vezető pozícióban. Én végig támogattam és szurkoltam neki, mert nagyon félt ezektől, hogy fog alakulni, hogy nem lesz elég jó, pedig nagyon okos.


Fogalmam sincs hogyan vagy miképp szagolják ki az ilyesmit, mert egyáltalán nem látszik rajta, de amióta vezető lett időről időre fiatal - és egyébként nagyon nagyon szép - lányok környékezik meg. Elég egyértelműen csak a pénz érdekli őket, és barátom nevetve meséli ezeket, hogy milyen szánalmasak, de szerintem kicsit hizeleg az egojának a dolog, még akkor is, ha tudja, hogy nem neki, hanem a pénznek szól a dolog.


Félek, hogy egyszer majd nem egy buta lány fog nála bepróbálkozni, és talán elhódítja... Én nagyon szeretem, és nem akarom elveszíteni, mivel az egész életemet vele képzelem el, de nagyon ijesztő milyen rámenősek ezek a pénz hajhász lányok.


Szerintetek aggódjak emiatt?


2015. nov. 27. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem Kell aggódnod. Veled van valamilyen okból, rég együtt vagytok. Egyértelmûen hízeleg neki, De akihez haza megy az te vagy :)
2015. nov. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

:D:D Hát ez szinte már hihetetlen. Csak néhány perce jöttem fel erre az oldalra, és ez már a 3dik kérdés ahol egy lány teljesen fölöslegesen, piti dolgokon parázik.


Vicces, hogy én egyedülállóként boldog életet élek(pedig soha nem volt komoly kapcsolatom), mások meg akiknek megvan a stabil kapcsolatuk , aggódnak ,rettegnek, idegeskednek, ahelyett ,hogy örülnének a helyzetüknek.

2015. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azert nyitott szemmel jarj. Figyelj oda, ha megvaltozik a viselkedese vagy oltozkodese.
2015. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok az egyik ilyen piti kérdés feltevője, magamra ismertem mert nekem is ezt írta a 75%-os válaszoló. És őszintén elgondolkoztatott engem is. Szeretem a párom ő is engem egyébként próbáljuk megoldani a cigi problémát :)
2015. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, simán lehetséges, hogy egyszer egy okos pénzhajhász lány környékezi őt meg. Az, hogy te vele szeretnéd leélni az éltedet, még nem garancia rá, hogy ő sosem fog olyat találni akit jobbnal gondol nálad.
2015. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*jobbnak
2015. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:

"barátom nevetve meséli ezeket," - szóval ne aggódj...

Nekem is volt ilyen szakasz az életemben, eléggé gáz lányok voltak, akárhogy is néztek ki, a barátod meg eszes fickó.

2015. nov. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!