Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szép szexi fogakat akarok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szép szexi fogakat akarok, és kihúzattatom a fogaimat, észreveszik hogy azért fehérek mert szép fehér porcelán fogak?

Figyelt kérdés

2015. nov. 27. 18:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
fogfehérítés csak kis ideig hatott ,azért nem jó,mert kitörik egy idő után a fog
2015. nov. 27. 18:06
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
őrült vagy ha ebbe belevágsz.. örülj neki, hogy megvannak a saját fogaid, nem jó a műfogsor, semmilyen formában..
2015. nov. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de már belevágtam,amúgy se szeretem ha sárga a fog
2015. nov. 27. 18:08
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Egészséges fogakat, egyetlen orvos sem fog kihúzni. Sokkal egyszerűbb megoldások vannak. Na menj szépen aludni :)
2015. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ha cirkóniumból van a korona,akkor nem veszik észre,ha porcelánból,akkor van rá esély

csak az a baj,hogy a cirkónium többszöröse a porcelánnak,viszont nincs benne fém alap,így fényben is teljesen fehér.nekem van kettő,senki nem mondaná meg,hogy koronák.van két beültetett műgyökerem is,de azokon porcelán van,mert azok nem elöl vannak

2015. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Amerikában is vannak ilyenek ,modellkedés miatt is használják,pénzért meg megteszik hidd el én vagyok rá a példa
2015. nov. 27. 18:32
 7/15 A kérdező kommentje:
4-es Biztos lehetsz benne hogy nem teszik meg,ha belenyomsz a markába pénzt :)
2015. nov. 27. 18:36
 8/15 A kérdező kommentje:
hozzáteszem nem vagyok már kiskorú 30 éves leszek ,szóval ez normális
2015. nov. 27. 18:41
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

atyaég de egy idióta ötlet.

-direkt héj-a dolog neve,olyanja van a filmsztároknak is,nem pedig korona.

2015. nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Nekem minden szexi csak a mű fog nem. Én is 30 vagyok mégis fehérek a fogaim, de én ápolom is. Ettől függetlenül lehet te így "jártál" - fehérítéstől törik? Ilyet még nem hallottam. Valamit nagyon elrontottál...
2015. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!