Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek még, hogy bízzon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek még, hogy bízzon bennem?

Figyelt kérdés

Megtaláltam álmaim nőjét,két éve együtt vagyunk.

Az első két hónapban megcsaltam,akkor még nem szerettem és nem is gondoltam, hogy komoly kapcsolatunk lesz.

A lényeg hogy nagyon sokszor átvertem,hazudtam neki,szakított is velem.

Aztán újra kezdtük, tényleg imádom,bármit megtennék érte.

Így két év után sem bízik bennem,pedig bizonyítok minden téren.

Mit tegyek,hogy újra bízzon bennem?Tudom hogy szeret,de látom hogy szenved, utálja a hazug embereket,de én tényleg megváltoztam.


2015. nov. 28. 06:50
 1/7 anonim ***** válasza:

A bizalom már csak ilyen - eltűnik egy pillanat alatt... aztán hogy újra épül-e valaha az nagy kérdés.

Mondjuk ha újrakezdte veled, az biztató lehet, akkor is, ha nem nagyon érthető.

2015. nov. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdemi választ nem tudok adni,de érdekelnek a válaszok,mivel nálunk is ugyanez a helyzet.
2015. nov. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A bizalmat nagyon könnyű elveszíteni, s nagyon nehéz- vagy egyáltalán nem lehet visszaszerezni. Írod, hogy bizonyítasz minden téren. Nem tudom mit értesz ezalatt, de ha sokszor hazudtál, átverted, az miután megtörtént, a bizalmi szintjét nem nullára veszi vissza, hanem mínusz 10-re. Magyarul, amit addig felépítesz, azt egy pici szarsággal, lerombolod. Javaslom, hogy-ha a hölgy is akarja- keressetek fel egy pszichológust aki párterápiával foglalkozik! 39 F
2015. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna megcsalni... Szerencséd, hogy visszafogadott és örüljél neki. Ha én lennék a hölgy helyében soha az életbe többet nem láttál volna. Számomra aki megcsalja a párját az halott.

Nem tudsz több mindent tenni, esetleg párterápiára elmehettek.

2015. nov. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én nem csaltam meg, csak ferdítettem, halogattam a dolgokat.Minden amit megígérsz, s nem tartasz be,az hazugság, cserbenhagyás. Ezzel van akinél azt váltja ki, hogy már egy, van akinél kettő alkalom után elveszíti irántad a bizalmát. Nálam is ez történt. Sajnos. A mai napig szeretem... De nincs bizalma irántam! Tudom ma már rá a gyógyírt! De a sok régi sz@r benne van a lelkében, s nem képes a megbocsátásra, hogy becsaptam, otthagytam, stb.

Hogy mit tegyél? írd ide az email címed! privátban elmondom. Követem ezt a kérdést! :-)

2015. nov. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A megcsalás csak egy csók volt,és a háta mögött találkozgattam a másik nővel.

A szerelmem azt mondta,nem is ez fáj neki,hanem a sok hazugság.Idősebb és érettebb mint én.Én mellette lettem igazi férfi, nem akarom elveszíteni!

Sok vitánk van,vádaskodás,gyanúsítgatás,ami mind ebből az első két hónapból fakad.

Nem hiszi el hogy megváltoztam,azt képzeli,hogy a háta mögött ugyanúgy nőzök.

2015. nov. 28. 17:11
 7/7 anonim válasza:
Hát! Hogy a háta mögöttt találkozgattál másikkal, nekik elêg. Gondolj bele,ha Ő ezt csinálta volna veled,Te bíznál- e benne?
2015. nov. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!