Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a nagy problémám van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dani97 kérdése:

Az a nagy problémám van, hogy a barátnőm már párszor mondta az elmúlt időben, hogy nem bírja ha hazudok. De ezek kis hazugságok, hogyan tehetném jobbá a kapcsolatomat hogy meg is bízzon bennem később is?

Figyelt kérdés

Ő mindig is őszinte volt velem. Nekem ilyen kis hazugságaim szoktak lenni, mert jót akarok neki, pl: annak a csajnak jó a melle? én mondom hogy persze hogy jó, erre ő: de eddig azt mondtad, hogy az enyém a tökéletes. Stb stb. És ebből megint jön a vita, hogy hazudtam. Én nagyon szeretem őt, minden tőlem telhetőt megadok neki, az együttlét is eszméletlen jó tud lenni, csak nem bírja elviselni ha ilyen kis hazugságom is van. Pedig én csak nem akarok neki ezzel rosszat. Mivel tehetném még jobbá ezt a kapcsolatot, és főleg azért kérdezem ezt, mert ez egy nagyon jó kapcsolat, nem akarom elveszíteni. Remélem érthetően leírtam az egészet.

Szeretném, ha normális válaszok lennének, ebben az időben valamennyit változtam is ez ügyben, csak most ebbe megint kicsit belemélyedtünk, és szeretném, ha bízna bennem, mert nagyon hűséges vagyok.



2015. ápr. 24. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
"pl: annak a csajnak jó a melle? én mondom hogy persze hogy jó, erre ő: de eddig azt mondtad, hogy az enyém a tökéletes. Stb stb. És ebből megint jön a vita, hogy hazudtam" Ha ez egy jo példa akkor a csaj csak szivat ezzel, te meg bambán beleesel a csapdájába.
2015. ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na látod, erre nem is gondoltam! Őszintén, a vitánál bele is zavarodtam utána, amit fel is hoztam példának. Elég valószínű ez a megállapítás, csak én meg beparáztam ugye, mert megint felhozta hogy így hogy bízzak meg benned, és hogy hányszor kell még hazudnom... De köszönöm a gyors választ!
2015. ápr. 24. 19:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Két hülye egy pár.
2015. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért mondod más mellére, hogy jó, ha pont ő kérdezi? :D
2015. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szegenykem :D
2015. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a a másik nőnek jó a melle, akkor is azt kell mondani, hogy "nem figyeltem", vagy" nem olyan szép mint a tiéd" ilyenek.. na hidd el, ilyesmit lehet hazudni. a csajszi is tudja, hogy mikor néz ki néla esetleg egy csaj jobban, de azt akarja tőled hallani, hogy ő a jobb.. ez az elvárt
2015. ápr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

_

A csajod azt kérdezte jó-e az a cici, nem azt, hogy tökéletes-e .....

Figyelj, és ne hagyd magad ilyen csúsztatással, szó-kicsavarással sarokba szorítani !


Szerintem az nem elég jó tanács, hogy " nem figyeltem szivem " , hiszen neked pont az a gondod, hogy igenis pont láttad, hogy az egy jó mell.


Szerintem mondd meg, hogy az egy jó csaj jó cicikkel!

De ne parázz közben !!!!!!!


Ha ennyire görcsölsz azon, hogy elveszted Őt, akkor pont azért fogod elveszteni, mert elvész a karakánságod, az egyéniséged, az önazonosságod !


Lehet ám ilyet szépen szelíden is mondani, miközben RENDÍTHETETLEN NYUGALOM és SZERETET árad belőled Őfelé !!!!!


. " Szivem, annak a lánynak is gyönyörű melle van, még oda is nézek (!), hiszen férfből vagyok, de ez csak egy mell(2).

Én veled vagyok, mert jó veled lenni nekem !!!!

TÖBBEK KÖZÖTT a tökéletes melledet is nagyon szeretem, de nekem ennyi nem lenne elég. Én sokkal-sokkal több mindenért érzem veled jól magam / becsüllek / szeretlek , például .................. , ehhez képest mit számít az, hogy tetszik-e nekem annak a másik lánynak a cicje ???

Én Veled vagyok, nem véletlenül.

Én Veled ennyire mély szinten szeretnék őszinte lenni. Mit szeretnék...édesem nekem MUSZÁLY őszintének lennem Veled !

Ugye Te is szereted, hogy őszinte vagyok ?

Ugye neked is jó velem ?

Ugye neked sem számít CSAK ANNYI, hogy látsz egy szuper testű izmos fiút, mert az csak EGY TULAJDONSÁG ???

Ugye ?

Én nagyon szeretlek Téged így ahogy vagy.

(Viccesen, kacérkodva, mosolyogva folytatva: - Kivéve, ha INDOKOLATLANUL féltékenykedsz.) "


_

2015. máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem 76 %-os válasz !
2015. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

_


Ugye édesem, Te sosem hazudnál nekem ?


Ugye Te NEM mondanád nekem, hogy csúnya az a másik fiú, miközben SZERINTED igenis jóképű ?????????

(Főleg ha én külön megkérdezném ezt Tőled.)


Ugye Te ÖNMAGADAT sem csapnád be azzal, hogy ilyeneket mondasz, ha máshogy gondolod ???


_

2015. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!