Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Nem akarom őt lekorlátozni, de félek hogy megőrülnék nélküle

Figyelt kérdés
kitalálta a barátom hogy most vizsgaidőszakban csak péntekenként ér rá és akkor is csak egy gyors szexre átugrik.. megértem hogy sokat kell tanulnia, nekem is. de én ezt nem bírnám ki, mert nagyon hiányozna
2015. nov. 28. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nézd, akármekkora is a szerelem, egy gyors szexre kellesz...kicsit megalázó, nem gondolod? Verje ki magának és tanuljon tovább.
2015. nov. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Önmagában az érthető lenne, hogy megbeszélitek a kevesebb találkozást.

Ebben a formában, ahogy a barátod előadta viszont tényleg alázós a dolog. Ennyi erővel bekészíthetne maga mellé egy guminőt is, amibe menetrendszerűen ürítkezhet. Soha nem mondanék ilyet barátnőmnek. Oké, hogy kevesebbet találkoztok, de akkor az legyen minőségi idő, amikor tényleg csak rád figyel, persze szexeltek is, de ne ez legyen a fő indok a látogatásra, hanem az, hogy veled akar lenni.

2015. nov. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!