Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülnek értem a férfiak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülnek értem a férfiak. Ezért nem kellek nekik?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok.Van önkritikám, de tény hogy saját magmnak is tetszik amit a tükörben látok.

Nem ilyennek születtem, nem foghatom a génekre hanem egyszerűen adok a megjelenésemre,egészségesen élek (nem mindig volt ez igy...), szoli, fodraszat, szexi cuccok.

2 komoly kapcsolatom volt. Az utolso 2 evig tartott. Azota pedig a férfiak nem akarnak velem összejönni egy éjszakánál többre...persze annyira meg én nem szeretnék.

Kedves, humoros lánynak tartanak, nem a pénzre hajtok, van saját egzisztenciám, kocsim, lakásom. De egyszerűen nem megy...Már egy éve egyedül fekszem le.Mondjuk tanulok, dolgozok is meg saját magamra is sok időt szánok de szerintem ettől még lenne időm egy férfira.

Nem vagyok válogatós, a belső értékekre helyezem a hangsulyt.Hol ismerkedjek???A társkereső nem az én világom, de diszkóban meg sajnos én már nem érzem jol magam...talaán kinőttem belőle..Sok férfi megfordul utánam, flörtölnek de ennyi.

Segitsetek...mit csinálok rosszul?Félnek tőlem?Vagy ne keressek senkit majd jön magától?Rossz egyedül nagyon!


2009. nov. 3. 19:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%
Kicsit könnyű vérű vagy nem? Normális lány nem fekszik le az első éjszakáján aki kapcsolatot keres az ne csodálkozzon, hogy ha 1 nap alatt megkapható nem tartják semmire.
2009. nov. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
32%
Linkelj egy képet magadról és megnézem, hogy mennyire tartalak szépnek.
2009. nov. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Talán tartanak avagy félnek Tőled :) Szép eredményeket értél el, ahogyan azt írtad, nem mindenkinek adatik ez meg :) A legjobban szerintem barátok útján lehet ismerkedni. Légy benne mindenben! Ha a barátaid kitalálnak valamit (pl. kirándulás, házibuli stb.) légy benne! Sosem tudhatod, hogy kivel ismerkedhetsz meg ilyen alkalmakkor. Továbbá ne félj, nem hiszem, hogy ilyen adottságokkal sokáig leszel majd egyedül. Addig meg próbáld élvezni a szingli életet :) És járj nyitott szemmel :)
2009. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolónak, a kérdezőnem fekszik le minden jött mentel, hanem oda is van írva neki ez nem jön be...
2009. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
meg is értem őket. Énse birom az ilyen öntelt beképzelt egós pics@kat.
2009. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Első válaszoló- nem vagyok könnyűvérű, soha nem lennék kapható egyetlen éjszakára.

Második válaszoló- én itt tanácsot kérek, nem pedig társat kersek ezen az oldalon.

2009. nov. 3. 19:31
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem is társként akarlak, van nekem szép párom, akit senkire nem cserélnék le, csak fiú szemmel szerettem volna látni, hogy tényleg olyan jól nézel-e ki, mint ahogy állítod? :) F23
2009. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Nem vagyok öntelt beképzelt p..., szüleim támogatnak, ilyen szempontból vagyok szerencsés hogy kicsit többet is költhetek magamra. DE nem büdös a munka, mert suli mellett dolgozom.

Sokan féltékenyek rám, ezért kevés barátom van. De ők igazán jó barátok.

2009. nov. 3. 19:35
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
Sztem a leírásból egyáltalán nem az jön le h egy pi%%a...nálam az a pi%%a, hogy ha ránézek meg tudom mondani hanyadik megállónál száll le a troliról(értsd a plázánál, ez a megérzésem ma is bejött egyszerre 2en is leszálltak a 2ből)Az meg hogy elégedett magával az miért zavar téged? Titeket? Te biztos nem vagy elégedett magaddal, de megsúgom én se de ez van...Am a válaszolónak írnám még, hogy elképzelhető az is hogy igen félnek tőled átvitt értelemben. Mert ha tényleg olyan jól nézel ki mint mondod, akkor ugyebár a nagyszájú lepedőakrobaták oda oda mondogatják a magukét, de ezek nem jönnek be neked, a félénkebbek meg meglátnak, na ennek tuti van pasija... szoval kicsit nézz nyitottabban a világra, és esetleg kezdeményezz te is.
2009. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
90%
vagy lehet nem nézik ki belöled h te télleg nem vagy hülye pi****a és ezért nem mernek lépni bizonytalan helyzetben tartod öket sztem
2009. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!