Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti mikor csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mikor csinálnátok ezt?

Figyelt kérdés

Barátommal 1,5 éve vagyok együtt. Régebben heti 3-4 alkalommal találkoztunk, 1 nála alvással.

Most az se baj neki, ha 2-3 hetenként látjuk egymást. 2 külön városban lakunk, de én minden nap bemegyek Budapestre (ahol ő lakik) egyetemre vagy dolgozni. Munka után állítólag nincs ereje találkozni velem, morcos, nem szeretné elrontani a kedvem (2 legjobb barátjával minden héten munka után beülnek valahová).

Hétvégente egyik nap programja van (valamilyen kiállítás, esemény, ahova a hasonló érdeklődésű barátjával szeret elmenni) a másik nap meg az ő "antiszoc" napja, amikor nem akar embereket látni, nem akar kimozdulni, így megint ejtve vagyok.

Mikor ezt elmondom neki, akkor jön az, hogy szeret, hiányzom neki, csak szüksége van ennyi szabadidőre.

Minden nap minimum fél-1 órákat beszélünk telefonon, de nekem akkor se tetszik, hogy ennyire "elhanyagol". Jogos vagy hiszi?


2015. nov. 28. 16:49
 1/4 opened paradise ***** válasza:
100%
Ilyet soha. Értelme sincs nagyon a kapcsolatnak akkor. Legalábbis számomra úgy lenne.
2015. nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én így biztos nem folytatnám ezt a kapcsolatot.. És változtatási lehetőséget sem adnék neki.


Nem szeret téged, csak gyáva szakítani.

2015. nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem szeret téged,mert ha szeretne,mindent megtenne érte,hogy láthasson.Ez így ebben a formában nem kapcsolat,csak néha van egy ágymelegítője,amikor éppen úri kedve úgy diktálja.Szerintem addig dobd ki,míg ő nem fogja ezt megtenni,mert elég nagy rá az esély.
2015. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Marhára lesz**aro ma telefont, közben még szophatja a farkát is valaki, a lényeg a személyes találkozáson lenne de őt nem érdekli. Szóval te csak olyan pótkulcs vagy neki-.
2015. nov. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!