Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak ti mit csinálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti mit csinálnátok ha barátnőtök ilyet tenne?

Figyelt kérdés

Egyik hétvégén megbeszéltük hogy együtt leszünk én mindent beleadtam hogy a legjobb legyen. kidíszítettem a szobát gyertyákkal, a kedvenc édességét készítettem elő pezsgővel és eperrel, még vettem masszázs technikákat egy rokonomtól hogy okozzak valami extra meglepetést. Erre mikor elérkezett a nap eljött hozzám barátnőm majd közölte 20 perc után hogy elugrik egy picit a barátaival bulizni. és valamikor éjfél után ért vissza. Én türelmes vagyok de ez nekem rosszul esett hogy nem érzi a dolgok súlyát :/


26/F


2014. okt. 15. 07:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyen lenne akkor inkább nem lenne...
2014. okt. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
megbeszélném vele...ha többször is előfordulna utána akkor 'viszonoznám' hátha akkor szembesül vele milyen volt nekem...de ha jó a kommunikáció köztetek akkor megérti a szavakból is a barátnőd :)
2014. okt. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, én ilyet sosem tennék. Ha a párommal megbeszéljük előre, hogy együtt töltjük az időt, akkor bizony nem szervezek rá más programot is - vagy ha valami mégis közbejön, azt nem a találkozó kellős közepén mondom, hanem jóval előtte, hogy esetleg áttegyük máskorra az együttlétet.

Mondjuk ilyen helyzetben még az is elképzelhető, hogy megkérdezem a páromat, van-e kedve bulizni menni a barátaimmal: ha nincs, nem megyünk, ha van, akkor megyünk, együtt.

2014. okt. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Ez a "viszonoznám" dolog a legócskább játszma. Ne menj bele.


Közöld vele, hogy mit érzel a cselekedete hatására. Ha van benne empátia, akkor megérti, és minimum tapintatosabb lesz. Ha nincs, nem érdemes vele hosszú távon tervezni.

2014. okt. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Költőnő? ***** válasza:

Sztem icipicit túlspiláztad, viszont ez taplóság volt mképp a részéről:(

Mondtad neki legalább?

2014. okt. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Nekem eleve fura lenne, hogy nem velem, hanem a barátaival menne bulizni. (Nem inkább a barátnőivel?)
2014. okt. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bocsánat a kifejezésért, de a barátnőd egy p_raszt...
2014. okt. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Basszus! ha az én pasim ennyire kitenne magáért :O a hetedik menyországban járnék!!!!! dehogy érdekelne bulizás, főleg másokkal!!!

az a lány nem érdemel meg Téged!

Nem túloztad el a dolog súlyát!

Fordított helyzetben egy nőnek is így esne....


37/N

2014. okt. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Számomra egyetlen információ nem derült ki egyértelműen: a barátnőd tisztában volt azzal, hogy te ennyit dolgoztál ezért? Meg volt beszélve, hogy együtt lesztek? Persze, ez a szitu így is úgy is gáz, de nem mindegy, hogy a csaj csak nagyon figyelmetlen volt, vagy magasról szart a fejedre.
2014. okt. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
előre le volt minden beszélve többszörösen, hogy tuti ráfog érni az adott napon.
2014. okt. 15. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!