Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Laza kapcsolatnak indult, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laza kapcsolatnak indult, de komolyabb lett. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel semmi komolyat nem akartunk egymástól, csak testi kapcsolatnak indult, hogy néha összejárunk és ennyi. Először fel se figyeltem rá, mint pasi, de ő elkezdett kissé közeledni. Ezután történt egy stagnáló rész, amolyan 'csúcspont', mikor mindketten éreztünk valami többet, rengeteg időt voltunk együtt, folyton beszéltünk, majd benne megfogalmazódott, hogy mégse akar komolyabbat - mikor már én (is) szerettem volna. Szóval kissé váltották egymást az érzelmeink. Megbeszéltük a dolgot, maradtunk barátok, de azóta is minden nap beszélünk, ráadásul ő szokott keresni, és egy buliban pedig nemrég összekavartunk.

Mit gondoltok erről? Lehet, hogy fogalma sincs mit akar? Vagy teljesen felejtős, ne is reménykedjek tovább? Tanácstalannak érzem magam, mert annyira változó a viselkedése, és ahogy hozzám viszonyul..

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

22L


2015. nov. 29. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem mer lépni mert nem biztos a dologban és nem akarja elrontani a barátságotokat. Szerintem ha úgy érzed, hogy lehetne több is akkor most neked kell lépni.
2015. nov. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha aktuális a dolog,beszéld meg vele,semmi vesztenivalód.
2015. dec. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!