Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mi van velem, szeretem de életem szerelme az exem volt?

Figyelt kérdés
Három évig voltam együtt exemmel. Nagy szerelem volt, csúnyán ért véget. Utánna lkezdtem találkozni a mostani párommal. Egyjártalán nem akartam kapcsolatot, hónapokig csak beszélgettünk, iazán senkiben sem birtam megbízni. Aztán többet kezdtem érezni iránta, de még van olyan hogy most is az exemre gondolok,vele álmodok és ez zavar, hiszen van párom , aki mindent megtesz értem, törődik velem, amit az exemtől az utóbbi időben meg se kaptam semmibe vett a végén. Volt már valaki így? Én nem akarok ennek a fiúnak az érzelmeivel játszani, mert sokkal többet érdemel tudom, csak nem tudom hogy ez az érzés elfog e múlni, hol vele akaro lenni hol nem és nem érzem korrektnek hogy ezt tegyem vele. Köszönöm a válaszokat előre is.

2015. nov. 30. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idő után jöttél össze az új pároddal ? Volt időd kiheverni az előzőt ? Ha csúnyán lett vége lehet még a sértettség van benned, és nem dolgoztad fel a volt kapcsolatod.
2015. nov. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

Könyörögd vissza magad az exedhez ,a mostani párodat szegényt meg hagyd békén.Ne rontsd el az életét.

Az exed gondolom egy bunkó,keménylegény,igazi macsó...akiért bolondulnak a nők.

2015. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
vége ért a kapcsolatom, és utána el is kezdtem beszélgetni a mostani párommal. Kb 3 hónap után jöttünk össze. Szóval sztem sem hevertem ki az előzőt. Nem akarom otthagyni a barátomat, és nem akarok visszamenni az exemhez, csak remélem e a kettősség kifog belőlem menni majd.
2015. nov. 30. 16:36
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Most őszintén! Mi a f..ért kell szívtani szerencsétlen gyereket? Minek jöttél vele össze addig, amíg nem voltál túl a másikon? Az ilyen viselkedés azt eredményezi, hogy a normális srácok megunják, hogy viszonzás nélkül szeretik, törődnek a nőkkel.
2015. nov. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Nézd kérdező, nem akarlak bántani, de sajnos igaza van az előttem szólóknak. :( Ez nagyon nem korrekt vele szemben, és ha nem voltál túl az előzőn, így nem szabadott volna ebbe belevágni, ha 100%-ban nem tudod magad oda adni...:/
2015. nov. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
tudom, és nagyon rossz érzés, én azthittem változik , de már kéét hómapja vagyok vele, és Ő egy nagyon rendes fiú, egy rossz szavam sem lehet rá. Nagyon jól is érzem vele magam, de tudom h nem korrekt vele szemben. Nem az van hogy más tetszik, vagy én Őt bárkivel is megcsalnám, hanem szimplán az, hogy nem tudom hoy hogyan mondjam meg neki, és hogy ennek ellenére velem marad e. Össze vagyok zavarodva, és nem tudom mi lenne a helyes döntés. Köszönöm a tanácsokat!
2015. nov. 30. 16:44
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne itt rinyálj és ne töketlenkedj....állj elé és mond ezt el a párodnak.Ha van esze és egy kis büszkesége akkor elköszön tőled.

2-es voltam

2015. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb lépned kell vagy "kicsinál" a dolog!
2015. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Roland G. válasza:
76%

Nincs baj veled csupán annyi,hogy olyan vagy,mint a legtöbb lány akik a gyökerekhez vonzódnak,a normális fiúkat meg leszarják,közben meg megy a depizés,hogy nem vagytok boldogok.Ennyi.És nem bántásból írtam,de ez van...

Állj a fiú elé és legyél vele őszinte!

2015. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, léptél már vmit az ügy érdekében?
2015. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!