Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok hogy látjátok ezt?

Figyelt kérdés

Igaz hogy a nők a barátnőjükre a legféltékenyebbek?

Volt már,hogy versenyeztél a barátnőddel hogy ki a jobb?

Fogadás,szkander,pasi bármilyen történet érdekel.

Írjátok meg,hogy zajlik ez a féltékenységi harc?



2010. márc. 21. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez kamu. :D Én nem a legjobbbarátnőmre vagyok féltékeny az tuti,ő olyan mintha a testvérem lenne,és mindig a legjobbat akarom neki. Pasi téren meg teljesen más az izlésünk :D
2010. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én ugyan fiú vagyok, de van egy kis észrevételem :P

(Tapasztalat)Néha kijön a csajoknál a szép-csúnya ellentét, amikor is a szépnek van egy normális barátja, akivel telesen jól megvannak. De mivel a csúnyának nem jutott ilyen pasi(mivel csúnya), barátság ide vagy oda, megpróbálja a szép csajnak szétrobbantani a működő kapcsoltatát. Ez amolyan "ha már nekem nincs, másnak se legyen" alapon működik, a csúnya pedig egyszerűen féltékeny. Ez az efektus általában 14-18 éves korosztályban fordul elő. :D

16/F

2010. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19:16 te nagyon hülye vagy.
2010. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

19:17

bocs az kimaradt h ezzel nem általánositani akartam, de velem ilyen is megtörtént már :D

2010. márc. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát nekünk sohasem ugyanazok tetszenek és nekem ő a legfontosabb egy pasiért sem mondanék le a barátságáról.Volt hogy azért is szakítottam valakivel mert alig láttam a barátnőmet, mert a srác egyszerűen örökké a nyomomban volt.

L18

2010. márc. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen sosem jutott eszembe. Mi azon az állásponton vagyunk, hogy szerintünk a másiknak ocsmány ízlése van. Teljesen ellentétes férfiak tetszenek nekünk.
2010. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

hát egyáltalán nem vagyok féltékeny a barátnőmre. :) azt akarom hogy boldog legyen, és ebbe segítek neki, ha pasiügyről vagy akármiről van szó. de azért szoktunk fogadni, bár csak poénból, sose komoly. mindig megbeszéljük, hogy ki tetszik nekünk, és soha nem másznék rá valakire aki tudom h tetszik neki, vagy ilyesmi. :)

látom írta itt valaki, a szép-csúnya ellentétet.. mindenkibe van valami szép, csak sajnos sok pasinak a külső a legfontosabb, ezért van ez a rengeteg szerelmi csalódás, mert jó a segge, meg hűdeszép arcavan, aztán belül meg egy önző kis hárpia.. akivel meg normális kapcsolatot lehetne működtetni, meg havercsajnak jó csak, mert épp nem elég formás a segge vagy ilyesmi, és csak középszerűnek mondható.. nah de a kérdésre visszatérve, egy igaz barátságba jót akarunk a másiknak, nem elirigyelni tőle. :);)

2010. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem a legjobb barátnőm a lány de vele van egy kis versengés...féltékeny lehet rám, mert megkaptam egy olyan pasit akit ő szerinte én soha nem kaphattam volna meg és elmondott engem mindennek, hogy én milyen csúnya vagyok meg minden..

A másik dolog pedig, hogy A volt pasijai és azok akikkel valamilyen viszonyban volt, szinte mindegyik össze akar velem jönni, ami neki nagyon szúrja a szemét, sőt erről még nem is tud de múlthéten velem csókolózott a barátja és bevallotta nekem, hogy már régóta vágyott rá/rám...

Tehát hiába tartják őt szebbnek, valamiért én mégis jobban megfogom a pasikat.

2012. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Senkire sem vagyok féltékeny, pláne a legjobb (egyetlen) barátnőmre. Ő nekem családtag, és minden sikerének örülök. Sosem versenyeznénk egymással.

Mondjuk nem is vagyunk tizenéves korosztály (bár tini korunk óta ismerjük egymást).

23/N

2012. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!