Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ha látjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha látjátok, hogy érdeklődik irántatok egy srác, és nem ír nektek msn-en, akkor mennyi idő után írtok neki ti?

Figyelt kérdés
A 'nem érdeklődést" úgy értem, hogy 1 esetleg 2 napja nem irt :)
2010. júl. 30. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Ha engem nem érdekel, akkor soha.
2010. júl. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Funktasztikus ***** válasza:
nah erre kiváncsi vok:P
2010. júl. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Funktasztikus ***** válasza:
az elsönek igaza van...
2010. júl. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nah hát én most pont egy ilyen helyzetben vagyok, van egy srác, és hát élőben tényleg úgy viselkedik mintha akarna vmit, de aztén msn pff... eleinte írt azután én is írtam neki egy páászor, de azóta ő nem :( ezzel csak az a bökkenő, hogy amúgy meg élőben nem valószínű h még találkoznánk.. nah mind1 csak az volt még ami odatett, h egyik alkalommal azt mondta h neki az az elve, h ne busz és csaj után soha ne fuss, majd jön egy másik.:S (nem mintha nem a fiúnak kéne tepernie) , meg hogy egyik alkalommal azt látom az üzenőfalamon, h xy kedveli a 'megőrülök mikor fenn van msnen és nem ír rám..' oladalt..:S ki érti ezt:(
2010. júl. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az első 3(2) kommentelő értelmezni nem tanult meg, de aztis kétlem, hogy csajok lennétek
2010. júl. 30. 12:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Én már csak azért sem írnék, megvárnám mikor ír ő. Ha nem akar beszélgetni, akkor meg úgyis mindegy.

De ne várasd ennyi ideig a lányt, ha tényleg érdekel, mert nagyon összezavarod..

2010. júl. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és L16. Amúgy nem tudom, hogy mit rontottam el a kérdésed értelmezésében. Van egy srác, aki érdeklődik irántam, ezért ír. Aztán egy pár napig nem ír, és akkor mennyi idő után írok neki. Ugye? Erre az volt a válaszom, hogy ha engem viszont nem érdekel a srác, akkor soha. Ha ezt nem jól értelmeztem, akk nagyon szőke vagyok xD
2010. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!