Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek a barátnője/ismerőse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek a barátnője/ismerőse próbálta már álterhességgel magához láncolni a másikat?

Figyelt kérdés

2015. nov. 30. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Exem volt barátnője. Nem bírta elviselni, hogy otthagyta a fiú miattam, rá két hétre már jött, hogy terhes. Érdekes módon másfél hónap múlva elvetélt. Azóta se derült ki az igazság, de én biztosra veszem, hogy kamuzott. Megértettem a fájdalmát, de azért szerintem kissé túllőtt ezzel a célon... 25/N
2015. nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért az már a legalja...
2015. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, én egyszer azt hazudtam a csajomnak, hogy terhes. Nem vagyok rá büszke, sajnálom :-(
2015. nov. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen. a párom exe bepróbálkozott szakítás után a "terhes vagyok" dumával. hozzá kell tenni, hogy mind a ketten hülyék voltak. a csaj azt hazudta, hogy nem lehet gyereke, és még valami orvosi papírt is lobogtatott, hogy ez igaz. azt mondta, volt egy elrontott abortusza, és amiatt meddő lett. mutatott a páromnak egy vágást a hasán, hogy az az abortusz nyoma. páromnak fingja sem volt az ilyen dolgokról, simán elhitte (igen, jó nagy ökör). szerintem valsz vakbélműtétje lehetett a csajnak. és hát védekezés nélkül dugtak végig. szakítás után a csaj kiment külföldre dolgozni, és onnan hívta fel a párom, hogy 2 hónapos terhes. ő meg mondta neki, hogy mégis mi a francot csináljon itthonról, és különben sem hiszi el. a csaj azt akarta, hogy menjen utána, ő nem ment, mondta, hogy részéről vége. a csaj még egyszer hívta, hogy a babának ugyanolyan a mosolya az ultrahangon, mint a páromnak... 2 hónaposan ezt már látja? hagyjuk már :D és mikor látta, hogy ezt már nem veszi be a párom, és tojik a fejére, felhívta még egyszer, hogy elvetélt. hát ennyi.
2015. dec. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!