Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A legjobb barátnőm is meg a barátja is haragszik rám.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátnőmmel már több mint egy éve legjobb barátnők vagyunk és most pár hónapja van barátja. Párszor veszekedtünk miatta, mert a sráccal nem nagyon bírjuk egymást. Én azért nem nagyon birom, mert sokszor veszekednem barátnőmmel és mindig megbántja. Szóval… szinte minden délután ott vagyok barátnőméknél a közlekedés miatt és ugye tegnap is ott voltam. Délben bejelentette barátnőm, hogy nem jön hozzájuk délután a pasi mire én megszólaltam hogy “király”. Ez rosszul esett barátnőmnek, pedig nem ellenszerből mondtam, hanem csak azért, hogy így együtt tölthettünk volna egy kis időt és beszélgethettünk volna. Később mondja barátnőm hogy mégis jön a pasi, mire elszomorodtam. Mikor hazaértünk ott várta srác én meg felmentem barátnőm anyukájával a felsőházba. Mikor indultam haza, nem köszöntem barátnőméknek és ez is baj volt. Utána a pasi rámírt hogy szia én meg mondtam h bocs hogy nem köszöntem csak nem akartam zavarni őket. Később veszekedtünk hogy akkor a héten menjek én bnőmékhez ő meg majd talizik vele hétvégen. (A múlt héten is beszéltem a sráccal, megint amiatt hogy jöjjön-e, és azt mondta hogy nincs kedve “idegenekhez”, ebbøl az jön le hogy miattam) Ezután veszekedtünk, én ideges lettem és azt mondtam neki, hogy akkor összeveszek bnőmmel, (tudom hogy gyerekes) mert nem akarok közéjük állni. Később meg a srác szakított barátnőmmel, mert szerinte a reménytelen a kapcsolatuk, (szerintem nem, mert egy jó kapcsolathért küzdeni kell és az akadályokat le kell küzdeniük) és mert szerinte a barátság fontosabb, de barátnőm mégis többször kibeszélt a hátam mögöt mikor összevesztünk. Azt mondta, hogy rossz barátnő vagyok stb. És most mindketten utálnak engem pedig senkit sem akartam megbántani és Légyszi segítsetek, mert én nem akarok közéjük állni sőt..örülök nekik tényleg. Előre is köszönöm.
2015. dec. 1. 07:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt vagy? Igen? Viselkedj már úgy!
2015. dec. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az ilyenek kíméljenek!!
2015. dec. 1. 08:36
 3/12 anonim ***** válasza:
Faj az igazsag, mi? Igaza van az elsonek, ovodas szint, amit muveltek mind a harman.
2015. dec. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én meg mondtam hogy ilyenek ne írjanak.
2015. dec. 1. 10:39
 5/12 anonim ***** válasza:

Bruhuhu, mindjart megsajnallak.


Ha dedos modjara viselkedsz, es nem turod a minimalis, (es jogos!) kritikat, akkor nem is tudom, hogy gondolod, hogy valaha normalis emberi kapcsolataid lesznek lesznek.


Hasonlo hisztis idiotakon kivul mas nem fog veled kijonni, szoval szokj hozza ezekhez a szutuaciokhoz, mert sokban elsz meg reszed.

2015. dec. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fogadd el hogy a barátnődnek kapcsolata van!Én biztos nem lennék olyannal együtt akivel alig tudunk kettesben lenni mert állandóan ott van a barátnője.
2015. dec. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
oké, kösz mindenkinek a sértegetést!!
2015. dec. 1. 13:50
 8/12 anonim ***** válasza:

Mégis milyen választ vársz?

Nekem sem tetszene ha a páromnak lenne egy utánfutója!

2015. dec. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
milyen utánfutó??!! ha olvastad volna a fentiekben, tudnád hogy miért vagyok ott, és mi teljesen máshogy gondolkozunk, mint te. szóval ha nem tudtok normális választ adni, akkor ne is írjatok. köszi
2015. dec. 1. 17:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Jézusom, jól van! :D Akkor járkálj fel hozzájuk és szekáld őket. Banyek, erre a kérdésre nincs jó válasz.
2015. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!