Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is érzitek ezt egyes kapcsolatoknál?

Figyelt kérdés
Hogy csak úgy van a "csajom" meg a "pasim" mert kell valaki meg összejöttek de egyik oldal se találta meg egymásban az igazit.

2015. dec. 3. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen igen, tudok is ilyet! és? most mi a kérdés ezzel?
2015. dec. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ilyenek szoktak értetlenkedni, hogy bírom ki évekig, csak mert nem jövök össze senkivel csak azért, hogy elmondhassam, hogy van kapcsolatom, ha épp nincs senki, akivel úgy alakulna.

Kapcsolatfüggők.

2015. dec. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mcgalagony17 ***** válasza:

Igen, sajnos én is voltam már ilyen kapcsolatban... De már megtanultam kezelni az egyedüllétet, sőt egyenesen lubickolok benne mostanában :)


22/N

2015. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ezt próbálom elkerülni, épp ezért nem jövök össze csak olyannal akit már nagyon szeretek.
2015. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lennek ilyen kapcsolatban, annal jobban tisztelem magam is, ill. mast sem szeretnek atverni. Nem vagyok kapcsolatfuggo, jol erzem magam egyedul.. majdnem 4 evig voltam egyedul mielott megismertem volna a baratom, pont ezert.
2015. dec. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyes kapcsolatoknál???? Az emberek 98%-a nem azzal él, akivel kellene!
2015. dec. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!