Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért titkolta el a nevét?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja vagyok együtt a barátommal (37 éves), és kiderült, hogy nem is úgy hívják, ahogy nekem bemutatkozott.


Miért tette?


2015. dec. 3. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet házas...?
2015. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:
Házas,vagy tanúvédelmi program.
2015. dec. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tőle kellene megkérdezni...

Mindenesetre tartalmas egy kapcsolat lehet, ha még a neve sem derült ki...

2015. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, hogy egyszerűen csak nem szereti a nevét. Én is más néven szoktam bemutatkozni, csak akkor vallom be, hogy nem az az igazi nevem, ha lebukok. Ez rendszerint elég hamar bekövetkezik, mert valahol tuti, hogy kérik majd a nevem és ott kénytelen vagyok az igazit megadni, akkor meg aki velem van, az is hallja. De legalább addig sem az igazi nevemen kívnak. :)
2015. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Azért, mert azt hitte hogy nálad van a halálistenek halál listája és bele akarod írni a nevét.


remélem tudtam segíteni

2015. dec. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!