Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem jelentkezem 1-2 órát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jelentkezem 1-2 órát olyan nagy baj?

Figyelt kérdés
A párom úgy gondolja, hogy ha nem jelentkezem 1-2 órát, akkor vagy haldoklom, vagy csajozok. Nektek erről mi a véleményetek?

2015. dec. 3. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ebből szerencsére nincs probléma, mert mindketten úgy gondoljuk, hogy két önálló, különálló személy vagyunk, akiknek van saját tere is, és nem kell nonstop egymás nyakában lógni vagy épp folyamatosan írni, telefonálni.
2015. dec. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csajozás közben is tudsz neki írni egy-két sort...
2015. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs barátnőm, de az kedvencem mikor lemerül a telóm és mikor legközelebb elérhető vagyok, egyszerre 3 'kapd be fa.szom' jön, hogy-hogy képzelem, hogy nem veszem fel vagy nem írok. Amúgy is szar az aksi benne szal ezért általában minden wifi, mob. net meg ilyen ki van kapcsolva így netes üzenetet se kapom meg addig, meg amúgy is irritál ha nincs 15 percem nyugton egy üzenet nélkül és szerintem vannak még rajtam kívül ilyen felfogású emberek, ha pedig ezt más nem képes elfogadni ott baj van sztem.
2015. dec. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ez a virtuális beszélgetés szerintem csak öli a kapcsolatokat. Majd ha találkoztok beszélgettek, addig csak a legszükségesebb mennyiséget kell beszélni. Szerintem..
2015. dec. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

1-2 òra?????Magyarul òrànként le kell jelentkezned.

Komoly...Fél napot nem bìrnék ki ilyennel.

2015. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezért hányok a mobiltelefonoktól...
2015. dec. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy az elején szólj neki, hogy "Na most lemegyek sörözni a haverokkal , pár óra múlva jövök."

Ha hazaérsz, írod neki, hogy re. Ha ezalatt az idő alatt mégis zargat, az már tényleg hülyeség.


20/L

2015. dec. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Uuuu barátom, de rövid az a póráz! Idővel csak rosszabb lesz. Állj a sarkadra. Ezt követi a telefon átkutatása, a közös fészbuk, minden jelszód lejegyzetelése, haveroknál leinformálás és a megfulladás. Nálam ez oda fajult, hogy: Otthon vagy? Akkor nyávogjon a macska..... Grrrr. Ne hagyd, megöli az egyéniséged.
2015. dec. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az utolsón jót nevettem, köszönöm mindenkinek a választ. Felpontoztam mindenkit. :)
2015. dec. 7. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!