Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Havi egy randi mennyire nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi egy randi mennyire nagy kérés?

Figyelt kérdés

A barátom 21 éves, én 23, egy éve járunk, és élünk együtt. Ő nagyon elfoglalt, valóban rengeteget dolgozik és ez gyakran a közös időnk rovására megy. A nyáron volt egy mélypontunk, mikor pár hétre szakítottunk is. Mikor kibékültünk, azt a feltételt szabtam, hogy havonta egyszer el szeretnék vele menni randira. Azóta kb. 1x voltunk. Nem is esne olyan rosszul, de a barátaival 2-3 hetente elmegy egész éjszakára. Mindig megígéri, hogy elmegyünk az adott programra, aztán simán elfelejti és valami más programot szervez rá (csak magának), vagy bejelenti aznap reggel mikor elkezdek készülni, hogy nem megyünk, mert dolgoznia kell.

Próbáltam vele ezt megbeszélni, de nem jutottunk dűlőre, sőt iszonyúan összevesztünk.

Mielőtt felhoznátok az anyagiakat, természetesen, az én részem állnám, ha eljutnánk 1 pizzériába vagy kávézóba.


2015. okt. 18. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Dobnam a helyedben
2015. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Átgondolnám a helyedben, hogy miért vagy vele, mi köt össze benneteket. Aztán elköltöznék.
2015. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ami a kettőtök közötti kontaktust illeti, a srác minimálisról redukál nullára. Ez még kapcsolatnak nevezhető?
2015. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Már régen kidobtam volna. Havi 1 randi??? Ne viccelj már. Mi egy héten kétszer találkozunk a barátommal és így is hiányzunk egymásnak.
2015. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mi együtt élünk, mint írtam így nap mint nap találkozunk.

A gond azzal van, hogy soha nem mozdulunk ki sehova.

2015. okt. 18. 21:19
 6/10 anonim ***** válasza:
ebben csak az a szomorú, h a barátaival simán elmegy, veled meg nem, mert ha simán csak nem mozdulna ki, úgy már jobban megérthető lenne, h otthonülős, de így nem érzem, h annyira foglalkoztatná a gondolat, h veled legyen
2015. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is pontosan ez a problémám. :(
2015. okt. 18. 22:36
 8/10 anonim ***** válasza:
na, néha tudok csaj fejjel gondolkozni is, bár ez a része a csajoknak nem túl bonyolult, viszont sok más dolgot sajnos nem értek, de azokat ők se :P :D
2015. okt. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na, akkor most gondolkozz pasiként, és fejtsük meg, hogy miért nem mozdul ki velem soha. :P
2015. okt. 18. 22:40
 10/10 anonim ***** válasza:

figyi, együttélés nem tudom, h mit takar nálatok, mennyit taliztok, de lehet, h elvágyik néha tőled, és kell neki a heti egy nap haverozás, amit megértek, de azt mondjuk nem, h veled miért nem akar.


Azt bírom, mikor azt hiszik ilyenkor a csajok, h szégyellik őket a srácok, ez sztem hülyeség (miért lenne olyan csajjal, akit szégyell?? együtt lakni meg főleg??), inkább rejtegetik vmi miatt, pl. több csajjal kavar, és beindult a para, h találkozik vele, és kínos lesz a szitu, szitu, szitu. :D De sok dolog lehet még


holnap folytatom a további okosságaimat majd, ha van még kérdés :)

2015. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!