Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem érdekli annyira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem érdekli annyira a barátomat, hogy mi a helyzet velem? Kezd kiszeretni belőlem? 19L

Figyelt kérdés
Van, hogy többször is el kell mondjak valamit, mert elfelejti, ritkábban mondja, hogy szeret, ritkábban beszélünk, mint régebb. Ha beszélünk, és elkezdek neki mondani valamit (például, hogy mi történt velem az egyetemen), az mondja rá, hogy "igen, igen", közben mással foglalkozik (ez általában akkor van, mikor telefonon beszélünk). Mostanában elég keveset beszélünk a kapcsolatunkról. Régebb majdnem minden nap beszéltünk, és olyan jól esett, hisz elmondta, hogy mennyire megváltoztattam az életét, hogy boldog, hogy szeret, hogy amikor nem találkozunk, hiányzom neki. Persze ezeket én is mondtam neki, és most is mondom.
2015. dec. 3. 21:38
 1/1 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Vannak emberek,akik ùgymond ha màr "teljes biztonsàgban" érzik magukat,hajlamosak elkényelmesedni. De ezen könnyen lehet segìteni. Egy kapcsolatot mindig àpolni kell. Csempéssz bele izgalmat,gondolj vissza,mik voltak azok a dolgok,amiket az elején szeretett,lepd meg egy kiràndulàssal egy eldugott szép helyen,stb...stb...

De az nem jutott eszedbe,hogy nyomaszthatja valami?

Ès tudod,a szeretet nem azon mùlik,hogy hànyszor mondjuk el egymàsnak egy nap.

Hétvégén lepd meg egy vacsival(te főzd!!:-)) és mondd el neki,hogy szereted,idèzz fel közös emlékeket,beszélgess vele.

Egy kapcsolat olyan,mint a növény. Ùj hajtàst csak akkor hoz,ha àpoljàk;-)

2015. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!