Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen helyzet?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve, hogy egyutt vagyok a párommal,

A történet arról szol most, Hogy körmöst kerestem, a barátom ajánlott egy barátját,hogy ő szépen dolgozik es olcsón.

Másnap elis mentünk hozzájuk út kozbe mar mondogassa, hogy ez a lany nagyon szep es jo teste van. Mondom na az jó

Megérkeztünk a csak sehol 20 perc múlva megérkezik hat nem egy szep lany puszi puszi onnantól le se voltam tojva...;/ kimentek cigizni stb ...

A barátom hozzam sem szol a csaknak mutogatott vicces videókat , es hozza beszélt folyamatosan.

Megcsinálta az en körmomet, a barátom kérte hogy neki is tegye mar rendbe mar rágja a bőrt az ujjain, oda ült elkezdte csinalni megfogta a kezet es mondogatta jaj ne izgass mar felizgulok.. Es folyamatosan a csaj is de itt a baratnod..!!! Mondom ki mennyek ?? Tiszta kellemetlenül éreztem magam ott!

este mar haza értünk es a barátom olyanokat mondott nekem, hogy mar nem érzi azt amit elején azt a tűzet, es hogy szereti az uj dolgokat.És ott hagytam a pulcsimat a csajnal, megkértem a barátomat, hogy mennyen el érte legyszi, szerintetek megfog csalni ? Vagy en vagyok túl féltékeny ??

Bocsanat az ékezet hibákért, csak telefonról irtam



2015. okt. 19. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora taplo a pasid!!! En mar reg kidobtam volna.
2015. okt. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz! Gyanítom, már az sem volt véletlen, hogy pont az ismerőscsaját ajánlotta...Szerintem még most köszönj el tőle, mielőtt megaláz azzal, hogy megcsal vele! Aki ilyeneket mond, azzal nem lehet hosszútávra tervezni.
2015. okt. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Linó03 ***** válasza:
Csatlakozom az első kettőhöz. Sajnállak, hogy pont egy ilyen tuskót fogtál ki.
2015. okt. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

szerintem sterilizáltassátok magatokat


nagy segítség lenne a világnak

2015. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!