Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami vicc az élettől?

Figyelt kérdés
Megismertem valakit,épp kilépett a kapcsolatából,lakásgondjai akadtak,sajnáltam is ,meg próbáltam segíteni is,biztató mondatokat mondtam.Eközben nekem volt kapcsolatom,meg lakás,ahol alszok,tehát minden rendben volt.Most az illetőnek rendeződni látszik a helyzete,lakás,stb.,nekem meg derült égből villámcsapásként úgy néz ki,hogy ugyanabba a slamasztikába kerülök,mint amiben ő volt.Mindez 2 hét leforgása alatt.(a történethez hozzátartozik hogy vonzódunk egymáshoz).
2015. dec. 3. 23:32
 1/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:

De most egyikőtöknek sincs kapcsolata?

Ha nincs,akkor fura fintora a sorsnak...Szavaiddal élve vicc,aminek remélhetőleg lesz csattanòja...Vonzòdtok...

2015. dec. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neki nincs,nekem meg van,de biztosnak tűnt eddig az én kapcsolatom,legalábbis azt hittem.
2015. dec. 3. 23:43
 3/5 anonim ***** válasza:
az élet így működik, rengetegszer megtapasztaltam hogy egyik helyen elvesz a másikon ad, és ez fordítva
2015. dec. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez akár egy jel is lehet, az élet dobott egy labdát...vagy lecsapod vagy nem. Én lecsapnám.
2015. dec. 4. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet: egyszer fent, egyszer lent.
2015. dec. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!