Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit vártok az élettől?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit vártok az élettől? Miért érdemes élni? Nektek miért érdemes élni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 21. 01:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Mivel elég rossz a családi hátterem, így egy majdani saját igazi családban reménykedem. És mivel megtaláltam a leginkább nekem való foglalkozást, így mindent megteszek azért, hogy ezzel foglalkozhassak a jövőben. Röviden ennyi, de bízom abban, hogy az idő előrehaladtával bővül ez a lista. :)
2015. júl. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már semmit nem várok, csupán élvezem azt, ami még hátra van.
2015. júl. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt, ami nincs: igazságot. De ugye ahány ember, annyi igazság. Szóval ez csak amolyan vágyálom. Azt várom, hogy az emberek ne tapossanak lefele, és ne nyaljanak felfelé. Ne legyenek érdekemberek, és legyenek tudatosak, hogy ne ártsanak maguknak, és másoknak sem. De ez csak egy utópia . Túl sok az önző ember.

Azért érdemes élnem, mert vannak céljaim, álmaim, amiket mindenképp megfogok valósítani. Már eddig is sikerült néhányat, de még nem ott tartok, ahol szeretnék. :)

Klisés, de nem lenne rossz egyszer egy szerető feleség, amolyan harmonikus házasság, 1-2 gyerekkel. De nem fő cél ez, viszont fontos lenne nekem ez is.

2015. júl. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem várok semmit az élettől. Majd jön aminek jönnie kell.

Élni nem érdemes ám ha már megszülettünk végig kell kinlódni.

2015. júl. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszok, mindenkit felpontoztam. :)

Remélem mindenki megtalálja számításait az életben, sikerülnek az álmai, vágyai, céljai! :)

2015. júl. 21. 01:52
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Vannak olyan dolgok az életben, amiket, ha megélsz, önkéntelenül is azt mondod, hogy na, az ilyen pillanatokért érdemes élni.
2015. júl. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 opened paradise ***** válasza:
100%

Egy normális élet jó lenne. Nem milliók,meg nagy ház,csak az amire más azt mondja átlagos.

Az tetszene :)

2015. júl. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mennyi reményvesztett ember van! Komolyan ezzel foglalkozom már h vegyétek már észre hogy érdemes és jóó élni!
2015. júl. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

tanulás, párkapcsolat, család, munka, hobbi..........


nekem eddig elég jól alakul minden szerencsére...

7 év depresszió után összejött minden...van munkám, barátnőm, tanulok elég sokat, jól szórakozok mindig, barátok, van spórolt pénzem, tök jól elvagyok...


nekem már így is elég jó, de azért haladok előre így is...


22F

2015. júl. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Semmit nem várok már tőle,lesz ami lesz.Nem érdemes élni,így meg főleg nem,ahogyan nekem kell... :/

Sok dolgot szerettem volna anno naiv fiatalként pár éve még,aztán a keserű valóság megmutatta,hogy esélyem sincsen rá.

24/F

2015. júl. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!