Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek velem van a baj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek velem van a baj? Rossz barátnő vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3 éve vagyok együtt a barátommal, és elég sok a problémánk. Én egyetemre járok, komoly céljaim vannak, ő nem tanul tovább, szakközépbe jár, de ez engem sosem zavart. Sokat tanulok, ezért tavaly egy kis problémája volt neki, hogy keveset találkozunk, és hogy, mivel fáradt voltam, kevesebbet szexeltünk... Én nagyon sokat változtam a kedvéért, vettem szexi fehérneműket, többet találkoztunk, kipihent voltam, sokat kezdeményeztem. Aztán nem rég kiderült, hogy a hátam mögött ideges lányoknak hord el mindennek, hogy szánalmas vagyok, és azért nem szakít velem, mert akkor kibuknék az egyetemről, és hogy szerinte még mindig kevés a szex... Velünk szexcsetelt, képeket küldözgettek egymásnak, és még találkát is beszéltek meg, de nem találkoztak. Viszont ez nekem már bőven a megcsalás kategória, nagyon összevesztünk, nem szakítottam vele, még, de most nem találkozunk... Nem szakítottam, mert az első barátom, és most nagyon nincs időm ezt feldolgozni. Nem tudok hozzáérni, nem tudok vele lefeküdni. Nem megy, nagyjából undorodom tőle. Ez normális? Mondtam neki, hogy majd legfeljebb jó pár hét után ha úgy állunk akkor talán esetleg le tudok majd feküdni vele, és ő ezen kiakadt, hogy nem hiszi el, hogy nekem ennyire fontosak az érzelmek... Tényleg nem normális, hogy én ezt érzem? Előtte tényleg mindent megkapott tőlem...


2015. dec. 4. 16:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy rossz barátnő. Ez teljesen normális. Jobb lett volna ha ez előbb kiderül, de sejthetted volna. Mivel első kapcsolatod, így szerintem nem akartad elhinni hogy ez van még ha észrevetted akkor sem. Egyszerűen csak kihasznált, ennyi. Én ha szeretek valakit nem beszélek így róla és megértem a problémáit, segítek ha tudok. Te ennyi mindent megtettél érte de ő mit tett érted?

Szerintem gyorsan felejtsd el. Koncentrálj a tanulmányaidra, megnyugszol és majd találsz jobbat. Ez biztos! Sajnálom, hogy így alakult, az első szakítás talán a legrosszabb főleg egy ilyen hosszabb távú kapcsolat esetén. Abból amit leírtál erősen érződik hogy csak a szex miatt volt veled. Én fiú vagyok, nekem si volt olyan, hogy fáradt voltam a munka miatt és a barátnőm megsértődött... nem értem az embereket néha úgy gondolják hogy a másik egy gép.

2015. dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szakítottam, mert az első barátom, és most nagyon nincs időm ezt feldolgozni." :DDDDD

Szenvedni van időd? :D

2015. dec. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Hátad mögött lehordott mindennek...Eléggé lehangoló lehet akkor ez a kapcsolat már.Plusz,hogy még interneten is chatelt meg jó pofizott más lányokkal.Szerintem már nem szeret téged és csak szexre kellesz neki.

Ezek után jobb lesz,ha szakítasz vele.

2015. dec. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
...mint a macskát sz.rni
2015. dec. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Rossz barátnő vagy, mert keveset szexelsz! Szerinted csak ebből áll egy kapcsolat?

Valószínű, hogy oda lehet érted nagyon, mindent megtenne érted és szerelmes beléd....

Csak szex és semmi más.

Most megengedted neki, hogy így bánjon veled, később mit fog csinálni? Lefekszik majd valakivel és te meg azt mondod majd, hogy pár hónap után tudnál csak újra vele összefeküdni akkor is? :D

Ezen mit kell feldolgozni, ha undorod van tőle. Volt nincs ennyi az egész. Átvágott!

Vagy csak neked is a szex kell ebben a kapcsolatban, másra nem is vágysz?

2015. dec. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne alapból nem tenne ilyet, az már csak a hab a tortán, hogy semmiféle megbánást nem tanúsít a szavaid alapján..Hidd el, később sem fogsz tudni már megbízni benne, nincs értelme már ennek, a srác pedig nem érdemel meg téged.
2015. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2015. dec. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Rossz barátod van. Te meg már bocs de hülye vagy. Azonnal ki kellett volna baszarintani mint macskát szarni mikor ezt megtudtad. Ha neked ez így kényelmesebb szenvedj csak tovább.
2015. dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki, téged ennyire nem zavar hogy semmibe vesznek? Kb egy törlőkendőnek használ, te meg még magadat hibáztatod... vicc de a rossz fajtából.
2015. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, miért vagy még egyáltalán barátnő. A helyedben nemcsak szakítanék, de ki is dobálnám a cuccait az erkélyről, mint a filmekben...
2015. dec. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!