Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm állandóan a barátnőjé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm állandóan a barátnőjénél van, jogosan zavar?

Figyelt kérdés

Ha nem velem van, akkor napi szinten náluk lóg órákig, nem szeretném kisajátítani, de már picit ez is zavar (tudom, ez még az én primitívségem). Viszont a barátnője mellett gyakrabban gyújt rá, állandóan piával kínálják, nem mellesleg a hölgy néha füvezik is, és elég gyakran cserélgeti az (igazából alkalmi) partnereit. Emiatt még félek is kicsit, hogy rossz hatással lesz rá, és sajnos elég gyakran onnan jön, vagy ami még jobban zavar, hogy nekem oda kell elé mennem amikor találkozunk. Én is voltam a barátnőjénél többször is, és tényleg látom, hogy pl. többször gyújt rá. A páromnak nincsen nagyon más barátnője.


Mennyire jogos hogy zavar, vagy egyáltalán jogos?


2015. dec. 4. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is zavarna, nőkènt mondom:S
2015. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Madarat tolláról...


Nem véletlenül barátkozik vele... ezen elgondolkoztál már?

2015. dec. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!