Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan a barátnőm múltján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan a barátnőm múltján jár az eszem! Pedig csak csókolózott másaik pasikkal! De akkor is zavar és nem tudom elfelejteni! Szerintetek mit tudok csinálni ez ellen?

Figyelt kérdés
2015. febr. 26. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Az elég durva hogy miközben egyxütt vagytok, megcsókol egy másikat. Beszélj vele
2015. febr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ásd el magad, ez az egyetlen lehetőség arra, hogy a barátnőd megszabaduljon tőled.
2015. febr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem akkor csókolózott mikor együtt voltunk! De sajnos ilyen ember vagyok! 7 pasival csókolózott előttem de nagyon zavar :'(
2015. febr. 26. 18:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csókold meg te is azokat a pasikat, és akkor kvittek vagytok.
2015. febr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kösz :D Azt valahogy ki szeretném hagyni :D :D Tudom ,hogy nem csalna meg és megbánta! De zavar , hogy megtette úgy hogy nem járt velük hanem csak csókolóztak
2015. febr. 26. 18:03
 6/10 anonim ***** válasza:
képzeld szarni is szokott....
2015. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gyötörd miatta, szívasd, utáld, kínozd! Mondd, hogy könyörögjön az életéért! Biztos a farkukat is a szájába vette! Szóval jól verd meg! Legyél igazi VIDÉKI FÉLTÉKENY MACSÓ.


Esetleg nőj fel live with it. Ha tovább folytatod ezt a görcsölést akkor rövid lesz a kapcsolat.

2015. febr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolom neked nem volt korábban senkid...
2015. febr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
te buta vagy
2015. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocs de ez tényleg hülyeség. Nézd én is gondolkoztam olyanon hogy fhú, az éppen aktuális barátnőm már szexelt előttem másokkal is, és tényleg nem a legjobb ebbe belegondolni, viszont volt pl szűz barátnőm és rettenetes volt vele együtt lenni az az igazság! Tény, hogy az olyan barátnőmnél akit tényleg szeretek, eszembe jut nekem is olyan hogy fúh ki tudja miket csinálhatott előttem, sőt a legrosszabb dolgokra is gondolok, de ilyen a világ, nem lehet mindenki valakinek az első és aztán meg örörkké együtt élnek. Sajnos sok kapcsolatban elvész a boldogság, nem marad meg örökre. Amelyikben igen, abból esélyes a házasság és az örörk együttlét :)
2015. márc. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!