Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibírja az anyagi különbséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibírja az anyagi különbséget a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van barátom már 2 hónapja de ő gazdag családból származik. Mindig szórja a pénz .. általában több szász ezer van nála és engem ez zavar .

Az én családom meg szegénynek mondható .. ilyeneket amiket ő csinál álmodni se merünk .. van hogy a számlát is nehezen fizetjük ki .

Szeretjük egymást meg minden de egyszer bele un szerintem az én helyzetembe nem leszek neki elég.

Mind a kettem 20 évesek vagyunk



2015. dec. 5. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mibe un bele?

Milyen helyzetbe?

Ha szeret,és azt látja,nem a pénze miatt vagy vele,és a lehetőségeidhez képest építgeted az életed,nem lesz semmi baj.

Nem fog elhagyni.

2015. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem használod ki és csak azokban az esetekben fogadod el a meghívásait, amikor olyan dolgot csináltok, amit amúgy nem engednél meg magadnak, akkor neki nincs oka emiatt dobni téged. Az teljesen fair, hogyha elvisz egy drágább helyre vagy akár csak túl gyakran moziba stb, akkor ő fizet, mivel te nélküle nem járnál ilyen helyre, nem lenne reális, ha elvárná, hogy fizess ezért. Visszafelé lehet, hogy téged zavar, amit ő művel és ebből lesz konfliktus, de ha egyszer megteheti? Ha te el tudod fogadni és nem cisnálsz belőle hisztit sem, akkor nem lesz gond.
2015. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Lehet nem tiszta, hogy mire gondoltam azzal, hogy amit amúgy nem engednél meg magadnak. Tök mindegy, hogy drága étterem-e vagy olcsó, ha te amúgy otthon ennél főtt kaját, ami olcsóbb ugye és meg akar hívni, fogadd el nyugodtan. Ha rendeltek kaját, azt is fizetheti. Ha moziba mentek minden 2. héten, azt is fogadd el, mert gondolom nem mennél. De ha elmész fodrászhoz egy sima hajvágásra, ne fizettesd ki vele. Ha viszont van valami nagyobb álmod, ami neki nem pénz neked meg lehetetlen (mondjuk 50ezres nagyságrend max), akkor elmondhatod neki, és ha megkapod karácsonyra, akkor örülj neki és ne érezd magad rosszul emiatt. De nem várhatod el, hogy megvegye. Amíg ezt te valahogy megoldod magadban, hogy a ló egyik túloldalára se ess át, addig nem lesz baj.
2015. dec. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%

#2,3 Jól megfogalmazta. Fogadd meg a tanácsát.

Annyival egészíteném ki, hogy egy férfi szívesen költ a barátnőjére/feleségére. De csak akkor ha miatta vagy vele, és nem a pénzéért.

Nekem csak szegény barátnőm volt. Én nem voltam gazdag, csak hozzájuk képest. Volt köztük olyan, aki miután rájött, hogy szívesen költök rá, már elvárta. Ez az a pont, amikor úgy érzi az ember, hogy már csak a pénzem kell neki. De őt sem dobtam ki, majd végül ő dobott engem.

"Amióta világ a világ, a férfiak fizetnek a szexért a nőknek." Persze nem szó szerint, csak közvetve. Mi ezt elfogadtuk, és nem is bánjuk. Sok pénzt dobtam így ki az ablakon, a barátnőimre, de nem sajnálok belőle egy fillért sem. Fizetem fodrászt, cigit, szórakozást. Volt, hogy a szüleit is meghívtam. Ez előfordulhat nálatok is. Ma már a feleségemre költök, de amíg csak nekem akar tetszeni, addig nincs baj.

Szóval ha tényleg őt szereted, és nem aranyásó vagy, akkor nem lesz gond. Nem fog bele unni a helyzetedbe, sőt inkább segíteni fog. Én is elvettem az egyik szegény csajt, és a családját is támogattam, ha kellett. De csak addig teszem szívesen, amíg nem elvárás, és én ajánlom fel, nem ők kérik.

37F

2015. dec. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!