Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem, mikor "bizsereg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem, mikor "bizsereg a gyomrod, mikor Rá gondolsz". De ha nem bizsereg, akkor nem is vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Csak felvetődött bennem a kérdés :D Vélemények?:D
2008. szept. 14. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy?:D

szerintem egy tini nem tudja igazán miaza szerelem.

ez nem abból áll pl:hogy ma milyen szépen áll a haja.

ezt inkább pillanatnyi fellángolásnak nevezzük:)közel sem szerelem:D

2008. szept. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez kicsit általánosítás...máshogy is át lehet élni a szerelmet.Bár az esetek többségében tényleg van.De mondjuk ahogy idősödik az ember,nem veszi olyan komolyan ezt,és lehet,hogy nem jelentkezik nála az ilyesmi.

(ezek az első pár randira vonatkoztak)


Aztán,ha kicsit tovább járnak az emberek,akkor ez eltűnik,mert megszokják egymást a párok,de attól még szerethetik egymást!

2008. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kicsit túl haladtam már a tinikorszakot,nem azért tettem fel a kérdést,mintha én így gondolnám,csak annyit hallom ezt,hogy felmerült bennem a valóságalapja :D Köszi a válaszokat :D
2008. szept. 14. 14:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet simán az is szerelem, mikor úgy érzed az egész belsőd mosolyog ha rá gondolsz, valahogy így tudom csak leírni. A bizsergés nekem konkrétan csak izgulós helyzetekben jött/jön elő, illetve főleg a kapcsolat elején.
2008. szept. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!