Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megérdemeltem, hogy megütött?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemeltem, hogy megütött?

Figyelt kérdés

Egy ideje problémák vannak a kapcsolatunkban. Nyilván van, ahol én hibázom, de ő megváltozott egy ideje, és ez a baj alapjáraton. Nem lakunk még együtt, bár elég sok időt töltök nála, már ha otthon van. Órákat tölt minden nap a konditerembe, ha együtt vagyunk, akkor is a kezébe van ragadva a telefonja, egyszóval elhanyagol. Ez pont így volt ma este is, hozzábújtam hogy legyünk már kicsit együtt, mire eltolt, hogy "várj egy kicsit", és már nyúlt a mobiljáért. Ott elszakadt a cérna, lehet hogy gyerekes voltam, de felment bennem a pumpa, kivettem a kezéből és egyszerűen a falhoz vágtam. Tényleg elegem lett már. Erre azzal a hangsúllyal, amitől a hideg kiráz kérdezte meg, hogy "normális vagy?", majd lekevert egy akkorát, hogy most is fáj a fejem. (gondolom, nem kell magyaráznom, hogy van ereje rendesen, most meg is éreztem, a szó szoros értelmében a fal adta a másikat) Láttam rajta, meg mondta is, hogy abban a percben megbánta, ott akartam hagyni de nem engedett, magához ölelt, meg simogatott, közben végig azt ismétlegette, hogy "ne haragudj". Engem meg rázott a hideg és sírtam.

Túlreagálom, van az az ok, amiért megérdemli valaki a pofont, vagy jogos a "kiakadásom"?

18L, 27F


2015. dec. 5. 23:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%

Már bocs, de én is elég pipa lennék, ha valami olyat tennél tönkre, amiért megdolgoztam. Nem lehet megbeszélni vele?

Hibáztál, hogy egyből így reagáltál.

21L

2015. dec. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

őszintén lehet nekem is elborult volna az agyam nem tudom h meg tudnék-e ütni egy nőt... de ez egy függőség amiről le kell szokni...

kicsit szüneteltetném a kapcsolatot h kapjon észbe h a terem meg a kütyü fontosabb-e mint te...

mert különben újra és újra meg fog történni a dolog...

2015. dec. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Mind a ketten elképesztően h.lyén viselkedtetek. Szeritem kéne egy kis szűnet, hogy lehigadjatok, és összeszedjétek az agysejtjeiteket.
2015. dec. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%

Én igazat adok neked!

Te abban vagy hibás hogy ezzel a pasival vagy még mindig.:D

Ez nem kapcsolat.

2015. dec. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%
Férfiként nem csak a nőknél gyűlölöm, ha egyfolytában a tetves telefonjaikon lógnak, de még srác haveroknak is tockos adok, ha társaságban sörözésnél, vagy bármilyen talinál azt a szart nyomkodják. Igazad van, ő egy tahó, nem hozzád való. Menekülj, később összetöri a képedet?!
2015. dec. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%

Ja és legkőzelebb mi lessz? 10 percel tovább nézi a faszi a focit, mint ahogy a nő elkébzelte, erre lerugja a negyed milliós hdtv-ét? Vagy késve érkezik érte, ezért kalapácsal szét veri az autót? Na azért álljon már meg a menet!

Mind a ketten agresszívak voltak, és átléptek egy határt, amit nem lenne szabad. Itt bármelyik agyhalott pártját fogni, a legnagyobb ostobaság.

2015. dec. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Csak ez nem 10 perce, hanem lassan 2 hónapja tart...
2015. dec. 6. 00:18
 8/20 Fish1 ***** válasza:
82%

Mind a ketten idiótán viselkedtetek. Neked nem kellett volna a falhoz vágnod a telefonját, hanem simán beszélhettél volna vele erről (már korábban is, hogy ne úgy robbanjon az egész, hogy 2 hónapja nyelsz), hogy mi zavar, miért zavar. A pasinak meg nem kellett volna megütnie, mert ez is aljas dolog, ugyanúgy, ahogy a telefon falhoz vágása.

Hasonló hasonló vonz, mindketten agresszívak vagytok.

Ha elhanyagol, és már nem bírod elviselni, beszélj vele. Ha nem használ semmit, akkor hagyd el és keress értelmesebbet.

2015. dec. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
Ha hozzányúlsz az Xboxomhoz, véged van P'csa...
2015. dec. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

Szakítsatok.

Te nem élvezed ez a kapcsolatot, ő meg bántalmaz...

Volt már részem olyan kapcsolatban, ahol a csávó engem csak házi cselédnek akart, egyébként meg a számítógép és a haverok meg a pia érdekelték. Bármit is tettem, nem változott, próbáltam felkelteni a figyelmét sexy képekkel, öltözködéssel, humorral, stb., de semmi sem segített - valószínűleg rajtad sem fog. Amikor pedig nyíltan kimondtam, hogy mi bánt, akkor napokra eltűnt, mert neki lelkileg mekkora megterhelés az, hogy alapjáraton nem tökéletes a kapcsolat...

Ha a másiknak nem vagy fontos, akkor így sem, úgy sem leszel az. Törődj bele, és lépj tovább.

Persze, most "ne haragudj", de néhány nap múlva valószínűleg ugyanaz lesz, mint eddig.

Nem, a pofont nem érdemled meg, bármit is tesz, nem verjük a másikat. Viszont ettől függetlenül még r*hadt nagy hiba volt falhoz vágni a telót, mit vártál, hogy ettől észhez tér? Csak rontottál a helyzeten. Először is a női bájodat kell bevetned, és ha arra nem reagál, akkor lelépni. Arról nem is beszélve, hogy egy készülék nem 1-2 Ft illetve ha valamilyen rajta tárolt fontos adat is füstbe megy, az még nagyobb szívás...


20/L

2015. dec. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!