Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mint nem dohányzó belenyugodná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint nem dohányzó belenyugodnál abba, hogy a párod nem szokik le a dohányzásról?

Figyelt kérdés

Azoktól kérdezem, akik nagyon nem szeretik a cigit. Nem csak azzal van baj, hogy büdős, de ugye pénzes dolog, ezen kívűl egészségkárosító. Talán egyforma ok mind a három számomra.

Ha valakit nagyon szeretsz, képes lennél ezt elfogadni?


2015. dec. 6. 00:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha úgy ismertem meg, hogy dohányzik akkor igen.

Ha közbe szokott rá, akkor nehezebb lenne elfogadni.

2015. dec. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Cigi és cigi között is van különbség, ezek a házilag töltött cigik szerintem nem annyira büdösek, mint a készen kaphatóak... Ettől függetlenül időről-időről megpróbálnám jelezni, hogy engem ez zavar, hátha egyszer kapja magát, és legalább elgondolkozik a leszokáson.


Persze ez nálam is úgy van, hogy akkor fogadnám el, ha cigisként ismertem meg... A barátom sem dohányzik, és ha rászokna, hááát...Fogalmazzunk úgy, hogy nem örülnék neki.


20/L

2015. dec. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Eleve nem jönnék össze olyannal, aki dohányzik.
2015. dec. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem jövök össze én sem dohányos nővel. Vagy nagyon kell ahhoz szeretnem, és csakis kint a friss levegőn pippanthatna. Mármint cigit, engem bent ebben a hidegben. :D De nem jellemző, hogy dohányos barátnőim voltak.
2015. dec. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%

Minek jöttél vele össze, ha cigizik?

Nem értem én ezt.

2015. dec. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy darabig, de úgy már hagy ne vállaljunk gyereket, hogy valaki végig ott pöfékel a gyerekek mellett, a terhesség alatt, aztán 20 év múlva meg potenciálisan járhatok a párommal a kardiológiára vagy a pulmonológiára.

És nem vagyok agresszívan a cigi ellen, buliban néha én is elszívok pár szálat, de ha az egészségről van szó, akkor az már nem elfogadás, vagy tolerancia kérdése nekem. Mellé állítom, hogy azoknak is legalább olyan rossz a leszokás, mint akik a leszokóval élnek/napi kapcsolatban vannak. (Végigcsináltam rokonomékkal, 20-30 év dohányzás után, szóval tudom miről beszélek).

2015. dec. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem dohányzok, szóval, alapból sose jönnék össze olyannal aki dohányzik. Egy volt barátom akkor kezdett el rászokni amikor már együtt voltunk. Figyelmeztettem egyszer-kétszer, hogy nekem ez nem jön be, hagyja abba, harmadjára szakítás lett. A mostani páromat dohányosan ismertem meg. Mondtam neki, hogy nálam a cigi kizáró ok. Azon nyomban letette, azóta se gyújtott rá, pedig régóta együtt vagyunk. 24/N
2015. dec. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én belenyugodtam, több barátom is volt, aki dohányzott, mikor összejöttünk. Az a helyzet, hogy bár nem szeretem, ismerettségi körömben sok olyan hozzám közel álló ember dohányzik/dohányzott, hogy kénytelen voltam hozzászokni. Kipróbáltam magam is, nem jött be, azóta sem szoktam rá, nem dohányzom, ennyit arról, hogy a tizenéveseket iszonyúan befolyásolják a társaik, nekem a társaságomban rajtam kívül mind a tizen-huszon ember dohányzott. Akármennyire is nem értek egyet, ő döntésük, nekem semmi beleszólásom. Azért, a pasijaimat megkértem, hogy lehetőség szerint próbálják meg visszafogni a dolgot mellettem, ne a képembe fújják a füstöt, smacizás előtt ne igazán (mármint, nagyon nem szerettem a füst ízét érezni, szóval szóltam, hogy ha nyelvezni akarnak, akkor légyszi, úgy számoljanak), és jellemzően azért megtették ezt a kedvemért. Arra sosem kértem volna senkit, hogy rakja le miattam, ha magától dönt úgy, hogy leszokik, abban támogattam volna, de egyébként sosem akartam befolyásolni a másikat. Talán ezért lett az, hogy az egyikük már majdnem lerakta, csak előtte szakítottunk.
2015. dec. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt dohányzó párom, alapban nem nagyon zavart, eleinte.

Na de mikor neki fontosabb volt a cigi, mint a rezsi meg az albérlet kifizetése...

Szóval attól függ, de inkább olyan legyen, aki nem dohányzik.

2015. dec. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem igazán tudnám tolerálni, utálom a szagát és zavarna, hogy ezzel károsítja az egészségét
2015. dec. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!