Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti túl tudnátok lépni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti túl tudnátok lépni a dolgon? 20/L

Figyelt kérdés

Nehéz erről mesélni, mert nemrég derült fény a dologra.


5 éve van barátom. Komoly kapcsolat a legelejétől, esküvői tervek. Egy idő után, még a kapcsolatunk elején összebarátkozott egy nővel. Ez a nő számara nagyon vonzó, főleg szexuálisan, amit megannyi levelében ecstelt is neki. Azt is bevallotta, hogy nagyon szeretne vele együtt lenni, vágyik rá, kívánja, sokszor elképzelte vele, DE nem lehet, mert ott vagyok én. De ha nem lennék, akkor bármi lehetne, azonnal. Összejártak egy ideig kávézni, kajálni is. Mostanában nem. Ez kb. 1,5 évig ment, kisebb-nagyobb megszakítással. Tehát nem újkeletű a dolog. Az elején sokáig főleg szexuálisan érdekelte, de aztán olyat is írt neki, hogy röviden: új életet kezdene vele valahol messze, legalábbis jó lenne együtt valahol máshol, csakhogy nem lehet...Pedig ilyen barátnőre lenne szüksége igazából. Rám is panaszkodott... Elégedetlen velem.


Vannak vitáink, de ezt sosem gondoltam volna róla. Nagyon begerjedt erre a nőre. Mondta nekem anno a barátnőm, hogy látta őket beszélni, meg 1x én is csevegés közben kaptam őket. Megfagyott a levegő, mikor 'lebuktak'. Kimagyarázta. Akkor gyanús lett a dolog, addig nem adtam a plyekára. De volt alapja, mint kiderült...


Egyes üzenetekben a nőt biztatta, hogy lépjen, hogy legyen valami, de ahogy átolvastam, fizikálisan nem történt semmi. "Csak" vágyott rá, de a kapcsolatunk, ami köztünk van nem engedte, hogy megtegye. Viszont mégis sokáig ez ment...


Egyes levelekben, vagy miután találkoztak és írt neki (pl. ma szívesen rád másztam volna, olyan szexi voltál, beindítottál rendesen), úgy jött le, nem a barátomon múlott a dolog...


Miért történt ez meg?


A köztünk lévő kapocs nem engedte, hogy megcsaljon, mégis nagyon akarta...


Miért nem csalt meg? Nem mintha azt szerettem volna... Csak akkor mégis mi ez az egész ami köztük ment?


Beszélni akarok vele erről...

A kapcsolatunk jó. Keres, tartalmas az idő, ami együtt töltünk. Mégis ez van....volt. Mert az elmúlt időszakban nem voltak levelek, bár a barátnőm látta őket beszélni...A munkája nem engedi, hogy találkozzon vele, de úgy érzem valamiért nem képes végleg elszakadni tőle, mert az utolsó levélben erőteljesen érdeklődött az iránt, hogy van e valakije, féltékenynek is tűnt...


Mi lehet a probléma? De most őszintén.


Szerintem nem akar elhagyni.

De úgy érzem ahhoz a nőhöz is köti valami...


Mi ez?


Az a bibi, hogy kb. mióta ismeri a nőt, szerintem van köztük ez a "valami".


Tanácsok?


2015. dec. 6. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
"Elégedetlen velem. " - nem fecsérelném az időm.
2015. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezeket te honnan tudtad meg? Beleolvastál a mobiljába, facebook üzeneteibe? Vagy ő mesélte el neked? Vagy hogy derült ki?


Én akkor, abban a pillanatban leültem volna vele megbeszélni ezt a dolgot, hogy akkor nagyon sürgősen döntse el, mit szeretne, engem vagy azt a másik nőt, mert ez így, ebben a formában nekem nem fér bele egy kapcsolatba. Veled van, de közben más nő után csorgatja a nyálát? Akkor menjen ahhoz a másik nőhöz, de húzzuk egyikünk idejét se feleslegesen...


Egyáltalán ezek után hogy lehetsz még vele? Nekem hatalmas csalódás lett volna, ha ezt megtudom a páromról. Megalázónak érezném, hogy csak azért van velem, mert... mert igazából nem is lehet tudni, miért, hiszen közben egy másik nő után sóvárog és valójában oda húzza a szíve.

2015. dec. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Egy emailjébe léptem be, amit azt hittem, hogy már nem használ. Csak egy regisztrációhoz kellett. Mikor megerősíteni akartam és beléptem szembesültem a dolgokkal...


Még jó, hogy beszélni akarok vele erről. De azért érdekelne pár vélemény az esetről előtte. Első kapcsolatom. Nincs sok tapasztalatom, ahogy neki sem.

2015. dec. 6. 13:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem maradnék valaki olyannal, aki egyértelműen csak "beéri velem", miközben más után sóvárog, ráadásul évek óta.


Rohadt megalázó, nem gondolod? Oké, hogy kitart melletted (valószínűleg gyáva kilépni a megszokásból, ill. ki más lenne még olyan hülye, hogy ilyeneket eltűrjön neki..), oké, hogy nem történt fizikailag semmi, de miért is akarsz valami olyat megmenteni, aminek hosszú távon nem lesz jövője?


Elveszed magadtól is a lehetőséget, hogy találj valakit, aki téged szeret, rád vágyik, akinek elég vagy.. 20 évesen meg pláne..


Te tudod, én nem akarnék így élni.

2015. dec. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Én nem tudnék túllépni azon, hogy igazából nem is én kellek a páromnak.
2015. dec. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért lássuk be, ha nem kellenék neki, már nem lenne velem, szakítana...DE nem teszi, SŐT. Nem tűrtem el neki, most tudtam meg, derült ki az egész.
2015. dec. 6. 14:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért nem szakított veled, mert a másik nő nem állt kötélnek. Tudod, mint a majom, amelyik csak akkor engedi el az ágat, miklr már markolja a másikat.
2015. dec. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a nő nem akar tőle semmi, mint írtad hogy nem a barátodon múlt a dolog. Vele nem jön össze, így jó veled. 'Ha nincs ló, jó a szamár is'. Barátod hány éves?
2015. dec. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
22 éves a barátom. A nő idősebb, de nem tudom, hogy mennyi. Lehet a barátom se akar tőle semmit. Mostanában nem volt semmi levél. Amúgy is fáradt, nyúzott kedvetlen a munkája miatt, nem lenne rá ideje...
2015. dec. 6. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!