Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tippmix függő a párom, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippmix függő a párom, hogyan tudnék neki segíteni a leszokásban?

Figyelt kérdés
Sokat hazudik nekem a szerencsejáték miatt, ami a bizalom, a pénzügyeink és a kapcsolatunk rovására megy. Egyébként minden rendben lenne köztünk, de ez hatalmas vitákat szokott szülni. Már próbáltam sok mindent, de hiába veszem el a bankkártyákat és a pénzt tőle, az interneten tud játszani.

2015. dec. 6. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én is függő vagyok,szintén sportfogadás.

Nagyon sok törődés kell neki.Annyi időt kell vele töltened amennyit csak lehetséges.


Két dolgot külön kell választani.Nagyon nem mindegy,hogy nyereséges fogadó vagy csak a veszteséget termeli,mert teljesen más módon kell a leszokáshoz hozzáállni.

2015. dec. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mintha csak az én páromrol írtál volna...
2015. dec. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos egyáltalán nem szokott nyerni és amikor elbukik egy bizonyos összeget, utána azért játszik, hogy visszanyerje az elbukott pénzt és ne derüljön ki. Ezáltal belekerül egy mókuskerékbe, amiből úgy jön ki, hogy lebukik. Aztán pár napig megint nem csinálja, de utána kezdi előröl.
2015. dec. 6. 15:51
 4/12 anonim ***** válasza:

Ebből így borzasztó nehéz kiszállni,mert szerintem az ő fejében van egy számláló ami összeadja az évek során felhalmozott veszteséget és ezt üldözi reménytelenül.


Nem biztos,hogy egy követendő példa,de én beláttam,hogy nem tudok leszokni és kerestem magamnak egy olyan alternatívát amivel nyereséges tudok lenni.Nálam bevált.A legjobb nyilván a teljes leszokás lenne,de ha ez nem megy akkor még mindig jobb úgy tovább játszani,hogy néha nyer is az ember és akkor nem is jár stresszel.Be lehet állni egy olyan ritmusra ami nem zavarja a nyugodt családi életet.

A tippmix sajnos nagyon egyoldalúan van kitalálva,azzal szinte lehetetlen nyerni.

2015. dec. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megosztanád velem, hogy neked hogyan sikerült beállni ebbe a "ritmusba"? Én komolyan nem látok kiutat ebből a helyzetből és lehet, hogy drasztikus lépésre kell elszánnom magam.
2015. dec. 6. 16:16
 6/12 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen tippmixelek,erröl nehezebb leszokni mint a cigiröl,lányok senkinek sem fog sikerülni egy férfit erröl,ez a sírig kíséri azt aki játszik,ez is 1gén miatt van hogy Szerencsejáték függő valaki,pszichológus se tud ezen segíteni!Mint minden függőség(drog,cigi...)jellegzetes hogy igérget minden függő,de közben titokban,dugiban kiéli a mániáját!Szanályosan ideges voltam mikor nem tudtam feladni tippmixet,amúgy én általában 2-3hetente nyerek és amennyit eljátszok 1hónapban az kB.nyereményben visszajön
2015. dec. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Az én barátom is ilyen volt. Minden pénzt eljátszott. Nem volt semmink. Kértem őt szépen, kértem csúnyán, hatalmas veszekedések is voltak. Volt, hogy két napig bírt magával, aztán megint ugyanott kötöttünk ki. Volt, hogy titokban csinálta, ha meg lebukott akkor a csillagokat is lehazudta.

Egyszer kapott kölcsön pénzt 150.000-ret (csak, hogy talpra tudjunk már állni valahogy), persze azzal is a fogadóba ment. Próbáltam vele beszélni, hogy van pénz, végre bérelhetünk albérletet meg ilyesmi, vigyázzon rá. Persze jól felidegesítettem, elrohant, csak reggel jött meg, azzal a szöveggel, hogy én egy gonosz némber vagyok, elveszem tőle az összes szerencséjét, miattam bukta el az összes pénzt, és most ki kell költözni az albérletből. (Ahol egyébként egyetlen éjszakát töltöttünk, és már az anyjához sem mehetünk vissza, tehát mehetünk az utcára.)

Na én ott jöttem el tőle örökre, csak azt sajnálom, hogy ennyi ideig tűrtem a hülyeségét.

A leírtakból látom, hogy nálad nem ilyen durva a helyzet, de azért én azt tanácsolnám, hogy vigyázz. Láthatólag nem tudsz rá hatni, és az idő múlásával ez valószínűleg csak rosszabb lesz. De azért sok sikert, akárhogy is döntesz a pasival kapcsolatban.

2015. dec. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Itt sem rózsásak az anyagi helyzetek és ráadásul mi még külföldön is élünk. A szüleit már elmarta maga mellől, oda nem mehet vissza lakni, szóval csak én vagyok neki, de sajnos ezt sem tudja megbecsülni. Egyre jobban érik bennem, hogy hazaköltözöm, mert itt csak magamat teszem tönkre. Akármit teszek, nem tudom leszoktatni róla. Kötöttünk már kompromisszumokat is, hogy egy x összeget eljátszhat egy hónapban, de mindig több kell neki. Szörnyű úgy mellette lenni, hogy nem tudom mikor hazudik éppen...
2015. dec. 6. 22:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem beteg ember... Nem tudsz rajta segíteni... Kártyát szüntesd meg, mert abból lehetnek még nagy bajok...
2015. dec. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

#7 vagyok

Ha már a szüleit is elmarta...

Nekem szerencsém volt, mert mikor utcára kerültünk, akkor apámék értem jöttek. Merthogy én is külföldön voltam. Mondjuk abban az országban még játékgépek is voltak minden sarkon, tehát nem csak tippmix volt az egész.

Egyébként én verést is kaptam alkalomadtán, ha úgy volt, hogy túl nagyra nyitottam a p*fámat, és nagyon elleneztem a dolgot.

Úgyhogy figyelj nagyon és vigyázz magadra!

2015. dec. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!