Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, hogyan viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan viszonyultok a barátnőtökhöz szexuálisan?

Figyelt kérdés

Kezdeményezés milyen gyakori részetekről, illetve hogyan történik ez.

Ha elutasítjátok a párotokat gyakran az miért van.

Mennyire érdekel titeket szexuálisan a nő, akivel 3 éve legalább kapcsolatban vagytok.

Mindenféle válasz jöhet!


2015. dec. 6. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi van, megvonta tőled a f-a-szt a barátod? Lehet éppen foglalt.
2015. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kössz mindenkinek.. Kár volt ilyen népséghez fordulnom....
2015. dec. 6. 19:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd, sokféle férfi létezik. Egészséges szexusú férfiak rendszeresen (heti átlag három alkalommal) kívánják a szexet, és nem utasítják el a párjuk kezdeményezését, csak nagyon (!) nyomós indokkal. (A fáradtság, stressz, stb. nem számít annak, mert pont a szexszel lehetne orvosolni.)


De manapság egyre gyakoribb a hyposzexualitás (hypoaktív szexuális zavar) férfiaknál és nőknél egyaránt. Ezek az emberek nem aszexuálisak, tehát képesek élvezni a szexet, csak "lusták" szexelni. Mert a szexig el kell jutni, oda kell figyelni a partner igényeire, stb. stb. És ezt az utat nem akarják megtenni.


Az ilyen emberek társa folyamatos frusztrációt és elutasítást él át, súlyosan sérül az önértékelése.

A megoldást 10 éve keresem (bár a hyposzexuális kapcsolatomból már kiszálltam és kerestem egy egészséges szexusú férfit, aki naponta többször kíván). Ha megtaláltad a megoldást, szólj, szerintem akkor megkapod a Béke Nobel-díjat.

2015. dec. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!