Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt, de meddig?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolatom van,de kinszenvedés az egész.A párom beteges hazudozó! Bármilyen apró dologról legyen szó,nem tud őszinte lenni.

Amikor beszélünk erről, azt mondja,nem hiszi el,hogy őt is lehet szeretni és hogy ő rossz ember.

Még együtt vagyunk,de már tényleg kezdek kiábrándulni belőle.Tudom hogy szeret,ölelget,puszilgat,bújik mindig és bármit megtenne értem,de erről nem tud leszokni.

Én alapból utálom a hazug embereket, ezt ő is tudja.Azt is elmondtam neki,hogy ennek szakítás lesz a vége,de ő nem akar nélkülem élni.

Most megint kapott egy esélyt,de már én sem vagyok olyan lelkes,tudom hogy nincs értelme tovább.


2015. dec. 7. 05:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen dolgokban hazudik ?

Mi ennek az oka ? Miért csinálja ?

Mondj pár példát.

2015. dec. 7. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon csak álltalánosítás,ha hazudik beszélj vele ,ha te us öszinte vagy,ha igy van akkor üljetek le beszéljétek me,de ha nem meggy legyetek csak barátok.
2015. dec. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nincs önbizalma az még nem hazugsag ,ha ugy érzi hogycö nem szerethetö.
2015. dec. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Volt ilyen barátnőm, ugyanezeket csinálta, nem fog változni sajnos, a vége szakítás. Depresszió, önbizalomhiány, alárendeltség. Én meg állandóan aggódtam, idegeskedtem a kapcsolat miatt, idegroncs voltam, ennek hála Istennek vége, rossz volt szakítani, de utólag jobb, úgy érzem.
2015. dec. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hagyd ott, minek egy hazug emberrel együtt lenni?!


Ültesd le, mondd el, mit (nem) érzel, ajánlj neki egy jó pszichológust, vagy orvost (ugyanis a párod BETEG), és dobbants.

Inkább, minthogy lelki ronccsá válj - ugyanis ő nem érzi a súlyát az egésznek, gátlástalan, bármikor, bármiben hazudni fog.


De te tudod, ha jó neked egy ilyennel együtt lenni... csak akkor ne panaszkodj, mert fél percedbe telne kilépni az egészből.

2015. dec. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos h jó ötlet egy ujjabb esély! Jobb minél hamarabb lelépsz az ilyen "embertől" !
2015. dec. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jójó, értem én, hogy benzinnel megy, de mi hajtja?

Miben hazudik? Nagyon nem mindegy? Abban, hogy kivitte a szemetet? Vagy, hogy melóban volt közben meg nem is? Mire költi a közös pénzeteket? Honnan van a kiskutya? Kinek a bugyija van a zsebében?

Valóban szeret, vagy örül, mert hülyére vehet?

2015. dec. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenben hazudik! Amit a saját szememmel látok,azt is letagadja.
2015. dec. 8. 20:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy keresztkerdes meddig pazarolod ra az eletedet?!
2015. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!