Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már együtt olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már együtt olyannal akivel nem voltatok egy 'szinten'?

Figyelt kérdés

Volt már olyan partneretek aki külső szemmel nézve nem volt a ti szinteteken? Vagy fordítva, te nem voltál az ő "szintjén". Pl. nem volt olyan anyagi helyzetű, vagy értelemben, külsőben hasonló szintű?


Hogy alakult a kapcsolatotok? Nem jelentett problémát ez eltérés? Nekem az az elvem, hogy bár az ember nem ez alapján választ azért társat, de a valóságban mégis hasonló a hasonlót vonzza.


2015. nov. 21. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Igen volt, és 5 hónap meg is választott bennünket. Ez intelligencia és iskolázottság kérdése volt. Az exem nem igazán tudott megnyilvánulni, így nem is nagyon jártam el vele sehová.


24N

2015. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Volt, nem erre ment rá a kapcsolat, de hazudnék, ha letagadnám, hogy a pénz nem volt konfliktusforrás, mert én se bánok jól a pénzzel, de ő... A mai napig megáll az eszem, hogy alapból diákhitellel fizette a sulit, aztán felvette a Diákhitel 2-t, hogy könyvekre és egyéb nem létszükséglet hülyeségekre költse (szórakoztató könyv, nem órához kellett, és megvett teljes sorozatokat, amik most nagyon mennek és bármelyik könyvtárból ki lehet venni, ahova be voltunk iratkozva az egyetem miatt).
2015. nov. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Eddig csak olyannal volt kapcsolatom, akinek a családi háttere (nem anyagi vonatkozásban értem) más volt, mint az enyém. Ha ez számít. Valamennyire befolyásoló tényező, de csak egy esetben jelentett olyan problémát, ami jelentősen hozzájárult a kapcsolat végéhez. Nálam a családi háttér nem állandó, és ahol befolyásoló tényező volt, akkor épp összeomlott minden, és ez az akkori páromnak túl sok volt, én meg tehetetlen voltam, hogy megmentsem a helyzetet.

Viszont ha lehet, nem választanék az én családomhoz hasonló családdal rendelkező partnert, mert nálam is kötélen táncolnak, én meg függetlenítem magam tőlük.

2015. nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Igen, de csak ágyban. Ott nem számított, hogy nem mozgunk egy értelmi síkon. :) Egyszer dugtunk egy hatalmasat, aztán azóta is jót mosolygunk, ha összefutunk.
2015. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én nem voltam még így
2015. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy 8 hònapos kapcsolatom egy diplomással, sajàt lakása és kocsija volt. Én vendéglátásban dolgozom; ezt nem tudta elfogadni. Fősulit erőltette, elég lett volna neki egy "bűfé szak" is csak hogy elmondhassa diplomás vagyok. Hiába kerestem ugyanùgy mint ő, az nem szàmìtott. Elhagytam mert rájöttem ő nem engem szeret, hanem azt a nőt akit belőlem akar csinàlni.


Most hozzàm hasonlò vendéglátòs a férjem, tény hogy ő jobban àllt anyagilag, a közös lakásunk is az ő érdeme, de ez soha nem volt konfliktusforrás, talán csak lakásvásárláskor, amikor 50%-ot akart a nevemre itatni, amibe nem egyeztem bele. Nekem nem kellett több, mint ami matematikailag járt.

2015. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen,néhányszor értelmileg és érzelmileg nem hozzám illő partnert választottam.Utólag ezekkel az emberekkel már nem biztos,hogy szóba állnék.Viszont olyan is volt,akire minden téren felnéztem,mert okos,jól néz ki,és megismertem az érzelmes oldalát is.Viszont hogy ellökjön magától,a végére ő is bunkón viselkedett.Nem a nőt látta bennem,csupán szexuális eszközt.Én úgy gondolom,túl mélyérzésű ember vagyok,és nehéz olyat találnom,aki hasonló szinten tud kötődni valakihez.
2015. nov. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most is olyan kapcsolatban vagyok.
2015. nov. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!