Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most egy új lehetőség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most egy új lehetőség? (bőv lent)

Figyelt kérdés

Az a gondom,hogy ugyebár 1és fél éve van barátom,de az utóbbi 2hónapban már nagyon nem értünk 1et semmiben,és hamar fel kapja a palim a vizet. Bunkó velem,nagyon szemét,nem törődik velem és mindíg el várja,hogy én nyaljam a seggét... ugy van vele,hogy neki bármit lehet nekem meg semmit sem.. 2 szer szüneteltünk,de valahogy nem akar változni..

Most az utóbbi időben,megismerkerkedtem egy hozzám közel lakó palival,ma találkoztam is vele,meg beszélgettünk camoztunk msn-en,de semmi flört,meg egyéb nem történt(mert palim ő szokott fölrtölgetni..) szóval el voltunk a palival,és hát szimpatukus is,csak nem akarom palim otthagyni miatta,de hát már elviselhetetlen,hogy mindig én változtatok,és én nyalok neki,hogy neki megfeleljen bármi is. Szóval a palival cseten futottunk össze..de elég jó fej,akkor most döntenem kéne?


2010. márc. 22. 19:38
 1/6 A kérdező kommentje:
szimpatikus*
2010. márc. 22. 19:39
 2/6 anonim ***** válasza:
én szakítanék ahelyedben. ha nincs meg a bizalom, akkor tönkrement az egész. és én nem bíznék benne ha ő 'szokott flörtölgetni' :S bocs hoyg ezt mondom, de szerintem azzal a kedvesebbel barátkozz össze :)
2010. márc. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen
2010. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát válasszd azt a Palit amelyikkel jobban érzed magad, ha a mostani Palid bunkó és megoldhatatlan a helyzet válaszd a chat-es Palit.
2010. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

milyen szó az h pali?? :| xDD

na mind1 am meg azt válaszd akivel jobban érzed magad.. ha a mostani barátoddal nem jössz ki jól akkor fölösleges vele maradnod..

2010. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen eléggé el van egy csajjal... de mondta,hogy semmi nincs. Á madrának néz,hát naplózott beszélgetéseket olvastam és olyat írt palim annak a nőnek,hogy be szoktam néha lépni az msn-jébe, ne írjon a csaj neki,ha csak ugy bejelentkezek,tudom semmi közöm kivel beszélget,de akkor is,megkérdeztem már tőle,hogy ha én camoznék palival mi lenne? erre ő aszt mondta nekem,hogy itthagyna,szóval...
2010. márc. 22. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!