Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól érzem azt hogy kihasznál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem azt hogy kihasznál?

Figyelt kérdés

Úgy érzem kihasznál. Soha nincs egy közös igazi közös program, az egyetlen ami annak mondható az egy közös kávézás hetente 2-3 alkalommal. Nincs egy közös színház, egy mozi, egy étterem, egy utazás. 3 év alatt egyszer voltam vele nyaralni 2 napra de akkor is velünk volt egy másik család a 2 éves gyerekükkel. Azóta magam szerzevezem a nyaralásaimat ha megyek egyáltalán. A szüleimhez járok látogatóba évente 1-2 alkalommal (külföldön élünk), ilyenkor mindig viszek neki ajándékokat Budapestről. Idén születésnapomra egy virágcsokrot kaptam, míg én neki az utóbbi egy évben karácsonyra/húsvétra/születés és nénapjára is vásároltam ajándékokat. Mindig azon pattog hogy nem járok át hozzá elég gyakran (külön élünk),de sokszor nincs kedvem.

Ma mondtm neki hogy elmennék a szomszédos városba(60 km.) vásárolni erre azt mondta hogy egyedül társaság nélkül vonattal hogy gondoltam. Erre rákérdeztem hogy amikor ő járt egyedül de autóval, nem volt probléma? A válasza csak az volt Ő 1000x volt már és neki ez az út semmi. Ebből az a gyanúm hogy lenéz. Vannak még érdekes kijelentései hogy amelyekkel rám utal, mint "sokan lennének velem".. Féltékeny is lehet.

Úgy érzem hogy kihasznál, lekorlátozz és féltékeny. Esetleg én láttom rosszul?


2015. dec. 11. 13:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Utólagosan sok a helyesirási hiba, bocsánat!
2015. dec. 11. 13:33
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy nem visz el téged nagyobb helyekre, nem feltétlenül jelenti azt, hogy kihasználna.

Persze jó egy kapcsolatban, ha vannak programok, de vannak emberek, akik egyszerűen nem kívánják az ilyen jellegű programokat, de attól még szeretik a párjukat, szóval ez nem bizonyíték.


Szerintem egyébként túldramatizálod a helyzetet, bár az valóban intő jel, hogy nem engedne el téged egyedül sehova és magától ő téged nem látogat meg. Ez egy veszett kapcsolat -szerintem.

2015. dec. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kihasznál, hanem semmibe vesz. Három éve együtt és még mindig csak randizgattok, de akkor ha programok nincsenek, akkor csak átmész kúrni, aztán tévé, alvás és másnap lelécelsz... ez nem kapcsolat, ez vicc.


"Vannak még érdekes kijelentései hogy amelyekkel rám utal, mint "sokan lennének velem".. Féltékeny is lehet"

Szerintem inkább ez is a megalázásod egyik módja, hogy utalgat rá, hogy te, a külföldi lány, te kapható vagy bárkinek, bármire. Te nem a társa, kedvese, barátnője vagy, hanem a kapcarongya. Miért vagy vele, mit szeretsz ezen a bánásmódon?

2015. dec. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!