Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyen ilyen akaratos a barátom? 20l

Figyelt kérdés
Nagyon akaratos. Ha mondok neki valamit, hogy hogy lenne jobb, ha csinálná, azt mondja, hogy ne parancsoljak neki (például, ha megmondom, hogy jobb lenne ha dálután menne bevásárolni).Vannak olyan napjai, amikor nem lehet hozzászólni, minden felmérgesiti. Ha sokat mond valaki valamit neki, azért nem teszi meg. Ha megbeszélünk egyik nap, hogy a másik nap jön hozzám, beleegyezik, akkor néha a következő nap "úgy áll fel neki", hogy azt mondja, hogy nincs kedve, és hogy nem jön, menjek én. S ha erőszakolom, hogy jöjjön, vagy elkjön kedvtelenül, vagy fenyegetőzik, hogy nem jön, s akkor én kell átmenjek hozzá (én nem birom nélküle). Sokszor az az érzésem, hogy csak a szexért akarja, hogy találkozzunk

2015. dec. 11. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy leginkább csak beléd üríteni tart. Ezt akkor tudod meg, ha olyan programokat csinálsz vele direkt, ahol esélye sincs szexszre vinni a dolgot. Pl. elmentek otthonról ide-oda minden nap pár napig ezt csinálva. Ha tahó lesz és durcázik, hogyő nem megy, mert szívesebben lenne náluk, vagy nálad, akkor sanszos, hogy csak kufircolásra tart.
2015. dec. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudsz rajta változtatni. Vagy ilyen természetű, vagy nem szeret igazán téged. :/

Esetleg mondd el neki, hogy téged ez nagyon bánt és zavar... Ha ez sem segít, és nem veszi észre magát, vagy nem akarja, akkor neked kell eldönteni, akarsz-e vele maradni?

2015. dec. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!