Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom elhanyagol, hanyagoljam el én is, hátha észbe kap?

Figyelt kérdés

Azt mondta, én idióta nem értem meg, hogy sokat dolgozik. Azért mert eddig mindig írtam neki reggel vagy este, most hogy ez kimaradt, ő elfelejtett. Azt mondta, egész nap számolt, kimutatásokat készített, bla bla...


Ha keresek magamnak valamit amivel én is így elfoglalom magam, észbe fog kapni?


2015. dec. 6. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért megértheted h sokat dolgozik..de igen te is foglald el magad valamivel és ha tálálkozni akar akkor te se érj rá olyankor hamar észbe kapnak
2015. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem ő a hibás.. igaza van.. munka közben nem tud az ember a facebook-o lógni.. este meg fáradt az egész napos munkától.. nem szabad a másikat megfojtani, akaszkodni rajta egész nap.. te nem dolgozol hogy nincs elfoglaltságod??
2015. dec. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azért hiába dolgozom napi 8-10 órát rá mindig van időm...
2015. dec. 6. 18:04
 4/10 anonim ***** válasza:
mellesleg vissza vághatsz így, ha ő ráérne akkor meg te nem érsz rá csak észbe kap a párod. 2-es voltam
2015. dec. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
meglesz :)
2015. dec. 6. 18:06
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Ja, hanyagold! Játszmázz csak egész nyugodtan, ezt szeretjük mi, férfiak, amikor nem beszéltek nyíltan a problémáitokról, hanem taktikázni kezdtek.
2015. dec. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 RRR ***** válasza:
100%
beszélj vele, az isten áldjon meg!
2015. dec. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szó sincs megcsalásról és nem is lesz!
2015. dec. 6. 18:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem,mert az már játszmázás.

Beszélj vele, mindenkitől egy kis megértés a másik iránt,egy kis kompromisszum , és ennyi.

2015. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
először beszélj, és ha nem változik a helyzet, akkor illusztrálhatod. de attól se várj csodát, ha nem akarja észrevenni, ami neked rossz.
2015. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!