Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nem bízik bennem mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem bízik bennem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátom azt hiszi rendszeresen meglopom, mert nem tud vigyázni a pénzére. Mindennél jobban szeretem őt, ő a mindenem, 3 éve vagyunk együtt és amikor mondom neki hogy nincs is nálam olyan címletű pénz meg egyébkét is miket feltételez, akkor nem hisz nekem ésnazt mondja hogy hazudok és félrebeszélek.

Egyszerűen nem hiszi el amit mondok.

Szerintetek mit kellene temnem?

Addig fajult a dolog hogy már ki akar dobni engem emiatt és ötletem sincs hogy mit mondhatnék neki.

Sosem hazudtam vagy loptam tőle és a családjából sem nézem ki, ugyhogy nem is értem honnan ez a vádaskodás.

Nagyon szeretem és meg akarom őt tartani, de nincs már ötletem sem mivel érjem el.

Segítsetek légyszi.



2015. dec. 2. 22:32
 1/9 A kérdező kommentje:
20/L
2015. dec. 2. 22:34
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért kéne bíznia egy nőben?

Ne tanítsd a butaságra szegény gyereket.;)

2015. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem oldanám, hanem szakítanék.Nem hagynám, hogy tolvajnak nevezzenek, főleg nem a páromtól.
2015. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Hasonlo helyzetbe vagyok
2015. dec. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthagyod hamar rajon, hogy nem te lopod meg, amint megint elhagyja a penzet.
2015. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne bizonygass, hagyd a fenébe, nekem is volt ilyen kapcsolatom, semmi nem volt elég neki, lerombolta az önbizalmam...Soha többet.
2015. dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy mindig rakja egy helyre a pénzt, akár mindig számoljátok meg együtt; bár ezt nem tudom, mennyire jó, lehet, hogy azt hinné, csak azért nem veszel belőle, mert számoljátok; szóval nem tudom, vagy hát... Ha próbálja elrejteni az nem jó, mert akkor a végén olyan helyre fogja rejteni, ahol elfelejti, és aztán kereshetitek; hát akkor mindig tegye el a bevásárlós nyugtáját, meg hát ha nyilvános helyre megy, mindig tartsa magánál a tatyóját.
2015. dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hagyjad már, tiszta hüye!

Én a második ilyennél kivágnám, mint macskát a fűre. Ha ilyen ostoba, akkor egészségére, de engem ne vádoljon lopással, meg hazugsággal, és ha ennyi bizalma sincs felém, akkor semmi értelme a kapcsolatnak.

Ezt így, higgadtan megmondanám, és pakolnék (neki).

2015. dec. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A barátodnak nevezel egy olyan pasit, aki azzal vádol, hogy meglopod?


Jobb, ha kilépsz az életéből, mert a bizalom részéről nulla, erre meg nem lehet építeni egy kapcsolatot.

2015. dec. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!