Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehezen teszem magam túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen teszem magam túl a barátnőm múltján. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Több, mint 2éve vagyunk együtt. Előttem ő hát hogy is mondjam... nem igazán tartotta tiszteletben a szerintem normálisnak számító erkölcsi normákat. Egyik nap egyik sráccal feküdt le, másik nap pedig egy másik ágyában landolt, közben pedig voltak ilyen csak pettingig eljutott kapcsolatai is. Állítása szerint ő csak próbálkozott és tudja, hogy hülye volt, de engem ez akkor is zavar picit. Pláne annak fényében, hogy előttem minden srácot leszopott, le is nyelte, szerette az anált és hasonló dolgok. Az én farkam rossz ízű neki, a spermám úgyszintén, az análhoz túl nagy méretekkel rendelkezem, ezért nem igazán működnek köztünk ezek a dolgok. Kicsit sajnálom, hogy én nem tudom megadni neki azt, ami előttem őt lázba hozta. Ez csak méginkább nehezíti a dolgomat, hogy túltegyem magam a múltján. Pedig mindig mondja, hogy én adtam meg neki a jó és normális szex lehetőségét és ez neki elég fontos. Kérek egy kis segítséget, hogy hogy tudnám magamban lezárni ezt a dolgot és nem ugrani pl egy olyanra, hogy azt mondja, hogy a szódabikarbónás víznek olyan íze van, mint a spermának. Az ilyenen kiakadok, mert az enyémet bezzeg nem, de másét örömmel kóstolgatta. Szóval ez az én nagy problémám... Köszi előre is! 27/f

2015. dec. 11. 21:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
36%
Megértelek. Idegennek szopizott, anàlozott neked meg aki a pàrja nem csinàlja. Nem lehet hogy megcsal?
2015. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Egyél édeset és ha dohányzol ne tedd. A sperma íze kis mértékben alakítható. Annak meg örülj, hogy megosztotta veled a múltját, mert bízik benned és teljesen túllépett ezeken a kalandokon, mert ha őt ez zavarná akkor nem tette volna. Elhiszem, hogy gáz érzés kicsit de vagy elfogadod így vagy nem. Szerintem dicséretes, hogy tőle tudtad meg és nem véletlen másoktól.
2015. dec. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
45%
Ez a lány lelkileg, érzelmileg rendkívül sérült, biztosan meg ennek az oka a múltjában, de mivel egy sérült ember a kapcsolatai is azok.
2015. dec. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Elsőnek: tudom, hogy nem csal meg, már a legelejétől ilyen. Kb 1hónap után kóstolta meg a fehér aranyat, azóta nem akarja, mert nem ízlik neki. a popsiját is egyszer engedte, azóta csak ujjal, mert amúgy nagyon felizgatja a dolog.


Másodiknak: Köszönöm, tudom, hogy örülhetek, hogy elmondta. Örülök is. Leginkább azért, mert megbízik bennem, velem tervezi a jövőjét is. Házasság, gyerek stb.

2015. dec. 11. 21:06
 5/26 anonim ***** válasza:
19%
A megoldás az, hogy elküldeni de nagyon gyorsan!
2015. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
28%
magyarul találtál 1 nőt aki kitombolta magát most meg befarsult ... én ott hagynám azonnal
2015. dec. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
39%
Vagy éppenséggel irántad érez is valamit, nem úgy, mint amikor szexuális szolgáltatásokat nyújtott. De akkor is sérült, segítségre szoruló ember.
2015. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Kiélte magát,ez számotokra nem feltétlenül hátrány.

Tudom nehéz elfogadni a múltját, de ez arról is szól, hogy elfogadjuk a másikat, szőröstül-bőröstül a múltjával együtt is.

Igen örülhetsz,hogy elmondta neked mindezt,mert bízik benned,úgy érzi elfogadod mindennel együtt is.

Spermád ízén kis mértékben tudsz javítani,mint azt írták is fentebb.

Azt nem tudom értelmezni, hogy a farkad miért rossz ízű?

Most akkor nem is szop le?

Az gáz.

Attól még nem muszáj lenyelnie.

2015. dec. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Állítása szerint keserű, szerintünk az előnedv miatt. A spermám is keserű neki... Nagyon ritkán egy kicsit azért beveszi ;)

2015. dec. 11. 22:02
 10/26 anonim ***** válasza:
88%

"Az én farkam rossz ízű neki"


Talán ha megmosnád vagy valami ilyesmi?

2015. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!